banner212

banner211

Okullar’dan Güreş ertelemeye tepki

Cumartesi ve Pazar günü yapılması icap eden Okullar arası Güreş İl birinciliği müsabakaları ertelenince katılacak Okullardan tepki geldi.

Salon 14.12.2013, 18:42 14.12.2013, 18:43 UTKU KAYNAR
Okullar’dan Güreş ertelemeye tepki

Güreşlerin neden ertelendiği bilgisine ulaşamadıklarını belirten Okullu yöneticiler ve Güreşçiler, “ Bize Cuma günü mesaj geldi. Güreşler  iptal edildi” dediler. Tüm hazırlıklarımız boşa gitti.

Okul spor birimlerinden verilen bilgiye göre Güreş İl Temsilciliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü arasında gelişen bir Problem yüzünden iptal yada erteleme kararı çıktığı belirtildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü Spor şube müdürü Bülent Kasım “ Hakemler ile bir sıkıntı var, sıkıntıyı çözmeye uğraşıyorduk, Okul spor birimleri tarafından erteleme olduğunu öğrendik. Konuyu inceliyorum” dedi.

Bölgede yeterli Hakem olmasına rağmen , nasıl bir Hakem sıkıntısı olduğu belirlenemedi. Güreş İl temsilcisinin aylar önce atanmasına rağmen tarihi ve yeri belli olan Okulllar Güreş müsabakasının yapılamaması ortada ciddi bir organizasyon ve iletişimsizlik sorunu olduğunu meydana çıkardı.

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
Yorumlar (0)