banner212

banner211

Özel Şampiyonlardan Kaymakam Dınkırcı'ya ziyaret

Bu yıl ilk kez düzenlenen Para Teakwondo Şampiyonası’nda başarılı olan sporcular Arifiye Kaymakamı  Bekir Dınkırcı’yı ziyaret etti.

Salon 26.01.2019, 20:57 UTKU KAYNAR
Özel Şampiyonlardan Kaymakam Dınkırcı'ya ziyaret
banner218

Ankara’da yapılan Para Teakwondo (Kyorugi ve Poomsae ) Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılan Arifiye Atılgan Spor Kulübü özel sporcularından Yasir Yavuz Türkiye İkincisi, Selma Ünlütürk, Hüseyin Özkan, Selim Giray Türkiye Üçüncüsü oldular. Şampiyonada başarı elde eden sporcular ve Arifiye Atılgan Spor Antrenörleri Davut Cengiz ve Leyla Köse ile birlikte Kaymakam Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Dankırcı sporcuları ve antrenörleri başarılarından dolayı tebrik ederek; ‘’ Sporun her alanında mücadele eden hem ilçemizi hem de Sakarya’yı başarı ile temsil eden sporcularımızı kutluyorum. Biz her zaman olduğu gibi elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Dınkırcı ayrıca 04-05 Şubat 2019 tarihleri arasında ülkemizde ilk kez Antalya İlinde düzenlenecek olan Dünya Para Teakwondo (Kyorugi ve Poomsae ) Şampiyonasında Milli Takım adına Ülkemizi ve İlimizi temsil edecek olan Arifiye Atılgan Spor Sporcusu Yasir Yavuz’a başarılar diledi.

Yorumlar (0)