Pamukova'nın gururları

Pamukova Karate Spor Kulübü sporcuları Çanakkale de düzenlenen Uluslar Arası Open Karate Şampiyonasında 1 şampiyonluk, 1 ikincilik 11 üçüncülük ve 10-11 yaş bayan erkek takımı üçüncü olarak bir başarıya daha imza attılar.

Salon 13.07.2023, 13:45 SporExpres
Pamukova'nın gururları

PAMUKOVA’NIN GURURLARI

Pamukova Karate Spor Kulübü sporcuları 6-9 Temmuz tarihlerinde bin 200 sporcunun katıldığı Çanakkale de düzenlenen Uluslar Arası Open Karate Şampiyonasından yine madalyalar ile dönüyorlar.Karate şampiyonasında Pamukova Karate Spor Kulübü sporcuları, 1 şampiyonluk, 1 ikincilik, 11 üçüncülük ve 10-11 yaş bayan- erkek takım maçlarında üçüncü bir başarıya daha imza attılar.

MADALYA AVCILARI

Çanakkale de düzenlenen Uluslar Arası Open Karate Şampiyonasında, Pamukova Karate Spor Kulübü sporcuları İsmail Gökenç rakiplerini yenerek şampiyon olurken, Serdal Yıldız ikinci, Sudenaz Kalay, Ali Nazif Şen, Efe Gençali, Belinay İpekcioglu, Fatmanur Tetik, Yaren Su Gümüş, Hayrunisa Ersöz, Hüma Yüksel, Eylül Erol ise üçüncü oldular.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ayrıca Pamukova Karate Spor Kulübü 10-11 yaş erkek ve bayan takımı Büyükşehir kulüplerinin de bulunduğu grupları geçerek üçüncü olup Pamukova’ya büyük gurur yaşattılar. Pamukova Karate Spor Kulübü antrenörleri İbrahim Çekiç ve Ogün Tandoğan, alınan başarı sonuçlar sonrası sporcularını tebrik ederken, “ Şampiyona sürecinde bizlere destek veren herkese teşekkür ederiz. Başarılarımız bundan sonrada artarak devam edecek “ dediler.

Yorumlar (0)