Pamukovalı Güreşçiler her kategori de Türkiye şampiyonalarına katılmak için durmaksızın çalışıyorlar

Güreş İl antrenörlerinden Mehmet Atmaca tarafından okullarda yapılan taramalar sonucu kazandırılan Pamukovalı güreşçilerin amacı Mayıs ayında yapılacak olan Türkiye Büyükler 2." />

Pamukovalı Güreşçiler Durmak Bilmiyor..!

Pamukovalı Güreşçiler her kategori de Türkiye şampiyonalarına katılmak için durmaksızın çalışıyorlar

Güreş İl antrenörlerinden Mehmet Atmaca tarafından okullarda yapılan taramalar sonucu kazandırılan Pamukovalı güreşçilerin amacı Mayıs ayında yapılacak olan Türkiye Büyükler 2.

Salon 14.03.2013, 16:16
Pamukovalı Güreşçiler Durmak Bilmiyor..!

Pamukovalı Güreşçiler her kategori de Türkiye şampiyonalarına katılmak için durmaksızın çalışıyorlar

Güreş İl antrenörlerinden Mehmet Atmaca tarafından okullarda yapılan taramalar sonucu kazandırılan Pamukovalı güreşçilerin amacı Mayıs ayında yapılacak olan Türkiye Büyükler 2.Serbest Güreş Ligine katılmak. Sakarya’yı Büyükler Güreş Liginde temsil etmek için çalışmalarını sürdüren Pamukovalı güreşçiler,  Spor İl Müdürlüğü ve Pamukova Belediyesin den yakın ilgi görüyorlar.


Pamukova da güreşe yeni katılımların sağlandığını söyleyen Güreş İl Antrenörü Mehmet Atmaca “ Spor İl Müdürümüz Sayın Salih Koşu bey, Pamukova Hayrettin Köyünde çok güzel bir projeyi hayata geçirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bunun yanında Belediye Başkanımız Sayın Cevat Keser Türkiye 2. Güreş Ligine katılmamız için gereken desteği vereceğini  ve Pamukovalı gençlere sahip çıkmanın sporun her dalında önemli olduğunu söyledi. Belediye başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.


Geçtiğimiz yıl Genç Milli Takımlar da güreşen Pamukovalı güreşçi Yusuf Erdoğan ve Ömer Toksöz’ün Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümüne Milli kontenjandan girmeye hak kazandığını belirten Mehmet Atmaca “ Bunlar bizim için mutluluk ve gurur kaynağı. Ne kadar çok gencimize bu şekilde sahip çıkarsak, hem bizler hem o gençlerimizi mutlu etmiş ve meslek sahibi yapmış oluruz. Bu konuda bizlere destek verecek herkese şimdiden teşekkür ederiz. Bu gençlerimize sahip çıkalım. Gençlerimiz içinde bir sürü cevher var. Bizim amacımız bunlara gerekli çalışmayı verip başarılı olmalarını sağlamak” dedi.

Pamukovalı Güreşçiler Mayıs ayında düzenlenecek Türkiye Büyükler 2. Serbest Ligine katılabilmek için çalışmalarına Antrenör Mehmet Atmaca nezaretinde devam ediyorlar.

Yorumlar (0)