banner212

banner211

Pamukovalı Güreşçiler Kürsüde

Kocaeli'de bu yıl 6.'sı düzenlenen Altın Kemer Yağlı Güreşleri'nde Pamukovalı güreşçiler Küçük Orta Boyu’nda bir birincilik bir üçüncülük aldılar..

Salon 01.10.2018, 17:28 UTKU KAYNAR
Pamukovalı Güreşçiler Kürsüde
banner218

Kocaeli'de bu yıl 6.'sı düzenlenen Altın Kemer Yağlı Güreşleri'nde Pamukovalı güreşçiler Küçük Orta Boyu’nda bir birincilik bir üçüncülük aldılar.. 600 güreşçinin kıyasıya mücadelesi nefes kesen müsabakalara sahne oldu.

Kocaeli’de bu yıl 6.’sı düzenlenen Altın Kemer Yağlı Güreşleri’nde 600 güreşçinin kıyasıya mücadelesi nefes kesen müsabakalara sahne olurken Pamukovalı güreşçilerin aldığı başarı dikkat çekti.

İzmit Belediyesi tarafından İzmit Yeni Mahalle Er Meydanı’nda düzenlenen 6. Altın Kemer Yağlı Güreşlerinde 65’i başpehlivan olmak üzere toplam 600 güreşçi mücadele etti. Dün sabah saatlerinde başlayan güreşlerin açılış töreninde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Türkiye Güreş Federasyonu yöneticileri, sporcular ve yüzlerce seyirci, katıld.

6. Altın Kemer Yağlı Güreşlerde mücadele eden Pamukovalı güreşçilerden Enes Turan Küçük Orta Boyu’nda rakiplerini yenerek birincilik kürsüsüne çıkarken, Yılmaz Yıldız ise Küçük Orta Boyu’nda üçüncülük kürsüne çıkarak büyük bir başarıya imza attılar.

banner220
Yorumlar (0)