banner212

banner211

Püsküllü’den Milli Sporcumuz Büşra’ya Ziyaret

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Karate milli takımı kampını ziyaret ederek Büşra Tosun’a ve milli takım arkadaşlarına başarılar diledi.

Salon 20.10.2016, 15:02 10.01.2017, 01:39 UTKU KAYNAR
Püsküllü’den Milli Sporcumuz Büşra’ya Ziyaret
banner218

 25-30 Ekim tarihleri arasında  Avusturya'nın Linz kentinde düzenlenecek Büyükler Dünya Şampiyonası'na 134 ülke katılacak.Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve Meclis Üyesi Bilal Deniz İzmit Başiskele Welburn Otel?de  son kamp hazırlıklarını sürdüren Karate milli takımı sporcuları ile sohbet ederek dünya şampiyonasında tüm sporculara başarılar dilediler.

Hendek Belediyesi Karate takımı  Antrenörü Nurkan Kayacık " Bayan Ferdi kumite de 5 sporcumuz var. 4'Ü İstanbul?dan Biri Hendek'ten bizim için gurur vericidir. Milli takım kadromuzun dünya şampiyonasında büyük bir başarıya imza atacağına inanıyorum. Sporcumuz Büşra' da şampiyonada kürsüde ki yerini alacak. Kamp süresince sporcularımız yalnız bırakmayarak destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.Hendek Belediyesi Karate takımı   sporcusu Büşra Tosun 27 Ekim Perşembe günü saat 10:30'da rakibi ile karşılaşacak.Karate milli takımı kampı tamamlamasının ardından Pazar günü Avusturya'ya hareket edecek.

Yorumlar (0)