banner212

banner211

Madalyalı Sporculara Pankart Jesti

Önceki ay Mersin İl’inde yapılan Akdeniz Oyunları’na katılan Sporcular arasında Madalya alarak Kürsüye çıkmayı başaran Sakarya’lı 6 sporcu için dev posterler yapılarak Atatürk Spor Salonu önüne asıldı.

Salon 29.07.2013, 10:54

Madalyalı Sporculara Pankart Jesti

Önceki ay Mersin İl’inde yapılan Akdeniz Oyunları’na katılan Sporcular arasında Madalya alarak Kürsüye çıkmayı başaran  Sakarya’lı 6 sporcu için dev posterler yapılarak Atatürk Spor Salonu önüne asıldı.


Spor Bakanlığından geldi

Karate’ci H.Şeyda Burucu  ve  Enes Erkan, Halter’ci Semih Yağcı ,Kano’cu  Çağrıbey Yıldırım, Kürek’çi Hüseyin Kandemir ile Enes Kuşku’nun  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan Dev Posterleri Atatürk Spor salonu’ girişine asıldı.


Sporcularımızda Karate’de H.Şeyda Burucu Altın , Enes Erkan Gümüş, Halter’de Semih Yağcıoğlu Gümüş , Kano’da Çağrıbey Yıldırım Bronz, Kürek’te Hüseyin Kandemir ve Enes Kuşku Gümüş Madalya kazanmışlardı.


Bakan’dan övgü

Madalyalı Sakarya’lı Sporcuların Posterlerinde  aldıkları derece,madalya rengi ve Bakan Suat Kılıç’tan övgü dolu sözler yer alıyor.  Sporculara verilen değerin çok yerinde ve  güzel olduğunu belirten Spor adamları “ Bu tür davranışlar Sporcuyu motive eder. Çok beğendik “ dediler.

Suat Beyenal

Yorumlar (0)