banner212

banner211

Sakarya boksunda yeni görev

Sakarya iş adamlarımızdan Vahit Kocayaz Sakarya boks il temsilcisi olarak atanması nedeniyle Sakarya Boks camiasını bir araya getirmek için Pazartesi günün akşamı Baltürk otelinde toplantı yapıldı.

Salon 05.09.2013, 14:14
Sakarya boksunda yeni görev
banner218

Sakarya iş adamlarımızdan Vahit Kocayaz Sakarya boks il temsilcisi olarak atanması nedeniyle Sakarya Boks camiasını bir araya getirmek için Pazartesi günün akşamı Baltürk otelinde yapılan toplantıda bir araya geldiler.

 


Sakarya boks camiasından duayen antrenörlerden Ertuğrul Akgün. Metin Kacar ve aktif hakemlerimizin bir araya gelerek yapılan toplantı da Sakarya boksu için fikir alış verişleri yaparlarken yeni atanan Sakarya boks il temsilcisi ile tanışma sonrası Sakarya boksu masaya yatırıldı.

 

 

Öte yandan Sakarya boksuna hizmet etmeye çalışan antrenörlerimizden bazıları  davet edilmelerine rağmen toplantıya katılmadılar. Bu katılıma katılmayan antrenörlerimizden Sakarya il boks antrenörü Ercan Altuğ ,Erenler Halkeğitim spor kulübünden  antrenör Muhammet Ali Keskin  ve  Sakarya boks spor kulübü kurucularından Yrd Doç Malik Beyleroğlu’nun  katılmayışı il temsilcisi Kocayaz’ı derinden üzdüğünü ifade ederken Bu arkadaşlara haber gönderdiğimiz halde gelmeyişleri bize alınan tavır olarak görmemizi sağlamaları bizleri üzmüştür.Bu konuda spor müdürümüzlegörüşmeler yapacağız dedi.

 

 

Yapılan toplantıda Sakarya boks camiasına nasıl bir faydamız olur düşüncesi ile bir araya gelmek istediklerini belirten yeni Sakarya boks il temsilcisi Vahit Kocayaz’ ben Türkiye boks Federasyonun Sakarya ilinden sorumlusu olarak Sakaryamıza nasıl bir faydamız olur ve neler yapabiliriz düşüncesi ile ve Sakarya boksuna hizmet eden tüm arkadaşlarımızla bir araya gelerek tanışmak istedim. Gelmeyen arkadaşlara saygı duyuyorum, gelenlerede teşekkür ederim dedi.

 

Türk Boks Federasyonun M.H.K başkanı Kazım Sever  tanışma toplantısına katılırken toplantıya katılmayan arkadaşlar için kendi tavırlarıdır. Onlar kendilerini bilirler. Burda amaç Sakarya boksunun daha ileri gitme amacı ile neler yaparbiliriz ilkemizle  görüş alışverişi yapmak idi ayrıca yeni il temsilcisi ile tanışma kdı. Dedi.

banner220
Yorumlar (0)