Sakarya Büyükşehir Hentbol'da hedef şampiyonluk

Başkan Ekrem Yüce, Hentbol Süper Ligi’nde yoluna doludizgin devam eden hentbol takımıyla bir araya geldi. Sporcuları galibiyetlerinden ötürü kutlayan Başkan Yüce, “İnşallah galibiyet serilerini sıralayarak sezon sonunda şampiyonluğu şehrimize getirecekler” dedi.

Salon 03.02.2023, 19:34 SporExpres
Sakarya Büyükşehir Hentbol'da hedef şampiyonluk

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginin 15. haftasında konuk ettiği Spor Toto Kulübünü 33-25’lik skorla mağlup eden Büyükşehir Hentbol Takımıyla Ormanpark’ta bir araya geldi. Karşılaşma sonrası galibiyet yemeğinde hentbol takımının antrenörleri ve sporcularıyla bir araya gelen Başkan Yüce, gösterdikleri yüksek performanstan ötürü sporcuları kutladı. Zirve takibini sürdüren hentbol takımında Başkan Yüce şampiyonluk sözü isterken tüm ekip şampiyonluk sözü verdi.

Sakarya’mızın adı her zaman zirvede

Buluşma sonrası düşüncelerini paylaşan Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryamızın adını spor da hangi branş olursa olsun her zaman zirveye yazmak bizim en büyük hedefimiz. Sakaryamız sporla hemhal olmuş bir şehir. Bununda kanıtını Avrupa Spor Şehri unvanını alarak tüm dünyaya duyurduk. Bugün hentbol takımımız güzel bir oyun ve sonuçla galip geldi. Süper Lig’de zirve yarışına devam etti. İnşallah galibiyet serilerini sıralayarak sezon sonunda şampiyonluğu şehrimize getirecekler. Gösterdikleri performanstan dolayı tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi yürekten kutlar, başarılarının devamını dilerim” diye konuştu.

Yorumlar (0)