banner212

banner211

Sakarya Karate de Hendek Zirve deYenikent Spor Salonu'nda sona eren Karate Lig Müsabakaları'nda Hendek Belediyesi Karate Takımı aldığı 44 kupayla lige damga vurdu.

Salon 24.05.2012, 08:25
Sakarya Karate de Hendek Zirve de
banner218


Yenikent Spor Salonu'nda sona eren Karate Lig Müsabakaları'nda Hendek Belediyesi Karate Takımı aldığı 44 kupayla lige damga vurdu. Karateciler bu sonuçla ligi şampiyon olarak tamamladı.

44 madalya kazandı

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Yenikent Spor Salonu'nda yapılan Karate Lig Müsabakaları'nın finallerine damga vurdu. Lig müsabakalarını 14 birincilik,12 ikincilik,18 üçüncülükle toplamda 44 kupayla tamamlayan Hendek Belediyesi Karate Takımı bu sonuçla lig şampiyonu oldu. Hendek Belediyesi Karate Takımı bu sonuçla birinciliklerine bir yenisini daha eklemeyi başardı.

Sporcuları kutluyorum

Karate Lig Müsabakaları'nda şampiyon olmayı başaran sporcularını kutlayan Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık mutlu. Şampiyonanın ardından gözlerini Düzce'ye çevirdiklerini belirten Antrenör Kayacık, "Kulüpler arası Karate Türkiye Şampiyonasına Ümit Genç Bayan ve erkek takımı ile katılacağız. Hedefimiz burada da dereceye girmek" ifadesini kullandı.Yazar: Mehmet KAVİS/HaberHendek.com

Yorumlar (0)