banner212

banner211

Sakarya Voleybol'dan anlamlı turnuva

Hendek Belediyesi ve Sakarya Voleybol Spor Kulübü tarafından düzenlenen "Süleyman Seba'yı Anma Voleybol Turnuvası" düzenlendi.

Salon 13.09.2021, 11:51 14.09.2021, 12:23 UTKU KAYNAR
Sakarya Voleybol'dan anlamlı turnuva

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi'nde mücadele eden Sakarya Voleybol Spor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bahçelievler Belediyespor ve Beşiktaş'ın katıldığı dörtlü turnuva Serdivan ilçesindeki Sakarya Spor Salonu'nda yapıldı. Sakarya Voleybol Spor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un karşılaştığı mücadelede setlerde 2-2 eşitlik sağlanması üzerine gidilen uzatma setinde İstanbul ekibi 15-13'lük skorla sahadan galip ayrılarak maçı 3-2 kazandı.

SPORA DESTEK DEVAM

Maçın ardından düzenlenen anma programında konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek, "Bizler de diğer yöneticilerimizle birlikte örnek birer yönetici, başkan olabilmek için onun izinden gidiyoruz. İlçemizde yapılacak her türlü spor faaliyetinde gücüm yettiğince, sporun içinden gelen birisi olarak gayret gösteriyorum." ifadelerini kullandı.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş da anlamlı günde Süleyman Seba'yı anma etkinliğine katılanlara teşekkür etti. Organizasyonda emeği geçen Hendek Belediyesine şükranlarını sunan Bektaş, "Biz Süleyman Seba'yı beyefendi kimliğiyle, spor camiası içerisinde birleştirici tavırlarıyla hep örnek aldık. Yöneticiliğiyle her zaman bize örnek olmuştur. Tekrar kendisine Allah'tan rahmet diliyorum." diye konuştu.

İBB BİRİNCİ OLDU

İki gün süren turnuvada Sakarya Voleybol, Beşiktaş ve Bahçeli Evler Belediyespor’u 3-0 mağlup ederek ikinci olurken İstanbul Büyükşehir Belediyespor Beşiktaş, Bahçelievler’i 3-0, Sakarya Voleybol’u 3-2 mağlup ederek Süleyman Seba anısına düzenlenen organizasyonu birinci sırada bitirmeyi başardı. Turnuvaya katılan dört takımın yönetici ve kaptanlarına plaket takdim edildi.

Yorumlar (0)