banner212

banner211

Sakarya'da Judo konuşulacak

Azerbaycan Judocuları konuğumuz olacak

29- 31 Ağustos 2012 tarihinde Azebaycan, Gürcistan, Özbekistan ülkelerinden gelecek olan Judocular ilimiz Judocuları ile ortaklaşa çalışma yapacaklar.

Salon 22.08.2012, 09:24
Sakarya'da Judo konuşulacak
banner218
Azerbaycan Judocuları konuğumuz olacak

29- 31 Ağustos 2012 tarihinde Azebaycan, Gürcistan, Özbekistan ülkelerinden gelecek olan Judocular ilimiz Judocuları ile ortaklaşa çalışma yapacaklar. Atatürk Spor Salonunda gerçekleşecek olan bu organizasyona İlimizden çok sayıda spor severin izlemesi bekleniyor.

İller arası büyük organizasyon

1-2 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan İller arası Zafer Kupasına çeşitli İlelerden 500 Judocu İlimizde müsabakaya katılacaklar. Müsabakalara 14 İl ve (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli,Bursa, Balıkesir,Manisa, Kütahya, Eskişehir, Ankara, Samsun, Ordu, Sinop) katılım gösterecekler. Aynı zamanda Konuk olan 3 Ülkenin (Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan)  Judocuları,  değişik kategorilerden 500 sporcu Zafer Kupası için ter dökecekler.

Lütfü Yaman Spor Salonun da gerçekleşecek olan Büyük organizasyona Sakaryalı İş Adamı Hüseyin Eser ( Güreser Et Lokantası) sponsor olacaktır.  Sakarya İl Judo antrenörleri Şükrü Öztürk, Yeliz Kurucu, Bayram Akdemir  ve Karasu/ Akdemir Spor Kulüp Başkanı ve antrenörü Sebahattin Ayyıldız organizasyonun başarı ile tamamlanması için elbirliği ile çalışmalarını sürdürüyorlar.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)