Sakaryalı Hakemlerin Büyük Başarısı

Türkiye Karate federasyonu tarafından 2024 yılında Ulusal şampiyonalarda ve turnuvalarda görev alacak hakemlerin belirlendiği sınav sonuçları Salı akşamı Karate federasyonu tarafından açıklandı. HAKEMLERİMİZ GÖREV ALACAK 21-24 Aralık tarihlerinde Ankara'da yapılan ve 19 Sakaryalı hakemimizin katıldığı vize ve sınavlarda, hakemlerin bazıları en üst klasmanını korudu, bazıları klasman yükseltti, bazıları ilk defa klasman aldı ve bazıları da kokart yükseltti. 2024 Yılında Ulusal Şampiyonalarda görev alacak hakemlerimiz şöyle; Enes Topaloğlu, Hikmet Şaha, Memduh Sakarya, Nihal Fidan, Sevgi Çakmak, Şahin Damar, Tayfun Kobaş, Ata Seyman Fidan, Ergün Köseoğlu, Muammer Sağlam, Oğuzhan Seymen, Taner Tatlı, Abdulkerim Balıkçıoğlu, Ahmet Musab Beşbadem, Betül Yurdaer, Muhammed Emin Güntekin Onur Açıkgöz, Sıla Gündüz ve Tuba Ulukan BAŞARI DİLEDİ Türkiye, Akdeniz, Avrupa ve Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi Uğur Kobaş "19 hakemimizin Sakarya adına ulusal vize alması ve terfi etmesi gurur verici, tüm meslektaşlarımı kutluyorum. 2024 yılının Sakarya Karate hakemliği için başarılı bir yıl olmasını temenni ediyor, hakemlerimizin başarısı Sakarya, Sporuna hayırlı olsun. Dedi.

Salon 27.12.2023, 11:59 SporExpres
Sakaryalı Hakemlerin Büyük Başarısı

Türkiye Karate federasyonu tarafından 2024 yılında Ulusal şampiyonalarda ve turnuvalarda görev alacak hakemlerin belirlendiği sınav sonuçları Salı akşamı Karate federasyonu tarafından açıklandı.

HAKEMLERİMİZ GÖREV ALACAK

21-24 Aralık tarihlerinde Ankara'da yapılan ve 19 Sakaryalı hakemimizin katıldığı vize ve sınavlarda, hakemlerin bazıları en üst klasmanını korudu, bazıları klasman yükseltti, bazıları ilk defa klasman aldı ve bazıları da kokart yükseltti. 2024 Yılında Ulusal Şampiyonalarda görev alacak hakemlerimiz şöyle; Enes Topaloğlu, Hikmet Şaha, Memduh Sakarya, Nihal Fidan, Sevgi Çakmak, Şahin Damar, Tayfun Kobaş, Ata Seyman Fidan, Ergün Köseoğlu, Muammer Sağlam, Oğuzhan Seymen, Taner Tatlı, Abdulkerim Balıkçıoğlu, Ahmet Musab Beşbadem, Betül Yurdaer, Muhammed Emin Güntekin Onur Açıkgöz, Sıla Gündüz ve Tuba Ulukan

BAŞARI DİLEDİ

Türkiye, Akdeniz, Avrupa ve Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi Uğur Kobaş "19 hakemimizin Sakarya adına ulusal vize alması ve terfi etmesi gurur verici, tüm meslektaşlarımı kutluyorum. 2024 yılının Sakarya Karate hakemliği için başarılı bir yıl olmasını temenni ediyor, hakemlerimizin başarısı Sakarya, Sporuna hayırlı olsun. Dedi.

Yorumlar (0)