banner212

banner211

Sakaryalı raketler üst tura çıktı

Edirne Mimar Sinan Spor Salonu'nda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Marmara Grup Müsabakaları Şampiyonları belli oldu.

Salon 19.02.2018, 13:23 19.02.2018, 13:25 UTKU KAYNAR
Sakaryalı raketler üst tura çıktı
 


Edirne Mimar Sinan Spor Salonu'nda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Marmara Grup Müsabakaları Şampiyonları belli oldu. Sakarya İl Karması kız-erkek takımı Edirne’den ikincilikle ayrılarak bir üst tura çıktı.


Edirne’nin yanı sıra müsabakalara Balıkesir, Bursa , Çanakkale, , İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası) , Kırklareli , Kocaeli , Sakarya , Tekirdağ ve Yalova illerinden toplam 88 sporcu katıldı.


Müsabakalar sonucunda ilimizi erkekler A Grubunda Bursa Şampiyon, Sakarya ikinci , Kocaeli üçüncü oldu. Kızlarda İstanbul Avrupa birinci, Sakarya ikinci , Tekirdağ üçüncü oldu.  Sakarya Masa Tenisi Kız Erkek takımı, Muğla’da yapılacak olan bir üst grupta başarı arayacak.


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Branş antrenörü Semih Yenihayat; kız ve erkek takımımız Edirne’den ikincilikle ayrıldı.  Anadolu Yıldızlar Lig’inde ilimizi başarıyla temsil ediyoruz. Masa Tenisine desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz. “ dedi.

 

Yorumlar (0)