Sakaryalı gençlere kucak açan Sakaryaspor boks takımı çalışmalar için tüm imkânlarını seferber etti." />

banner212

banner211

Sakaryaspor Boks takımı atağa kalktı

Sakaryalı gençlere kucak açan Sakaryaspor boks takımı çalışmalar için tüm imkânlarını seferber etti.

Salon 21.09.2012, 15:16
Sakaryaspor Boks takımı atağa kalktı
banner218

Sakaryalı gençlere kucak açan Sakaryaspor boks takımı çalışmalar için tüm imkânlarını seferber etti.Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için boks branşına ağırlık veren Sakaryaspor haftanın her günü çalışmalarına aralıksız sürdürmekte.Kısa zamanda kurulan boks takımının yeni dönemde Türkiye şampiyonalarının tüm kategorilerinde derece yapmak için şimdiden işi sıkı tutarak çalışmalarını her gün Stat altındaki Boks eğitim merkezinde çalışmalarını sürdürüyorlar.

Sakaryaspor bokstaki başarının devamının sürdürebilmek için çok çalışmalarını söyleyen Sakaryaspor ve Milli takım antrenörlerimizden Ertuğrul Akgün başarının sırrı disiplinli sevgi Saygı üçgeni altında çalışarak elde etmeye  başladık. Kulübümüzün başkanı olan Vedat Yaşlıca bu sporu çok sevdiğinden gençlerimizi peryotik günlerde antrenmanları izlemek için çalışma yerimize gelerek ziyaret etmektedir. Buda sporcularımıza onurlandırılması ve başarmak için çok çalışmalarını getiriyor. Dedi.

Sakaryalı gençlerimiz Sakaryaspor boks bünyesinde toparlayarak kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak istiyoruz tüm Sakaryalı boksu seven gençlerimiz çalışmalara gelebilir diyen Kulüp başkanı Vedat Yaşlıca Kapımız her zaman açıktır dedi. 

Yorumlar (0)