Türkiye Boks Federasyonunun, 12-17 Mart tarihleri arasında Isparta’da düzenleyeceği, Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası için hazırlıklar tamamlandı." />

Sakaryaspor Boks Takımı Isparta'da

Türkiye Boks Federasyonunun, 12-17 Mart tarihleri arasında Isparta’da düzenleyeceği, Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası için hazırlıklar tamamlandı.

Salon 09.03.2013, 19:20
Sakaryaspor Boks Takımı Isparta'da

Türkiye Boks Federasyonunun, 12-17 Mart tarihleri arasında Isparta’da düzenleyeceği, Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası için hazırlıklar tamamlandı. 5 kulüpten 19 sporcunun ilimizi temsil edeceği müsabakalara 4 boksör ile katılacak olan Sakaryaspor Boks Takımı, pazar günü Isparta’ya gidecek.

 

Kulüp Başkanı Metin Doğrucan’ın başarı dileklerinde bulunduğu ekip, aynı zamanda Milli takım Antrenörü olan Ertuğrul Akgün yönetiminde oldukça iddialı. Yıldız ve gençlerde yumruk vuracak olan Sakaryaspor Boks takımında Isparta’ya Burcu Tetik, D.Eslem Sancaklı, E.Benay Çarıksız ve Ahsen Sancaklı gidecek. Şampiyonada ilimizi temsilen Sakaryaspor, Sakarya Boks, Arifiye Halk Eğitim, Pamukova İkizler ve Harmanlıkspor kulüpleri yer alıyor.


Yorumlar (0)