Yeni döneme hazırlık çalışmalarını sürdüren Sakaryaspor boks takımım haftanın her günü Atatürk stadında bulunan antrenman çalışma salonunda saat 15." />

banner212

banner211

Sakaryaspor’lu boksörler çalışmalarda devam

 

Yeni döneme hazırlık çalışmalarını sürdüren Sakaryaspor boks takımım haftanın her günü Atatürk stadında bulunan antrenman çalışma salonunda saat 15.

Salon 02.10.2012, 09:45
Sakaryaspor’lu boksörler çalışmalarda devam
banner218

 

Yeni döneme hazırlık çalışmalarını sürdüren Sakaryaspor boks takımım haftanın her günü Atatürk stadında bulunan antrenman çalışma salonunda saat 15.00-17.00 arası çalışmalarını sürdürüyorlar. Alt yapıya önem veren Sakaryaspor boks takımı 10 ile 15 yaş grup olarak antrenmanlarını yeni sezona daha başarılı olmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Sakaryaspor Kulüp başkanı Vedat Yaşlıca bu konuda ‘’Sakaryaspor boks takımının çalışmalarını yakından izlediklerini bu küçük yavrularımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için elimizden gelen yardımı esirgememekteyiz. Tabana dönük çalışmalarımızın amacı ileriki yıllarda Sakaryaspor boks takımının kalıcılığı önem sayarak şimdiden bu minik yavrulara çalışmalarda başarılı olmalarını canı gönülden istemekteyim’’ dedi.

 

banner220
Yorumlar (0)