banner212

banner211

Salonda Anlamlı Doğum Günü

Atatürk spor kompleksi çalışanı İbrahim Serhoşoğulları ve arkadaşları tarafından düzenlenen “ Süpriz yaş günü” partisinde çok duygulandı,

Salon 04.04.2014, 17:47 04.04.2014, 17:49 UTKU KAYNAR
Salonda Anlamlı Doğum Günü
banner218

 Atatürk spor kompleksi çalışanı İbrahim Serhoş oğulları ve arkadaşları tarafından düzenlenen “ Süpriz yaş günü” partisinde çok duygulandı,  mutluluk göz yaşlarını saklayamadı.Serhoş 51 yaşını tamamladı.


Çocukları  Yılmaz ve Zafer Serhoş , Atatürk spor salonu Cafe işletmecisi Gürkan Durmaz , Salon amiri Halit Açık ve  diğer çalışan arkadaşları İbrahim Serhoş için Lütfü Yaman spor salonunda  üzerinde resmi bulunan Pasta hazırladılar ve  yaş günü masası düzenlediler, eşinide evden çağırarak sürpriz hazırladılar.

Hazırlıklardan haberi olmayan 26 yıllık çalışan İbrahim Serhoş “Olay var” diyerek çağırıldığı Lütfü Yaman spor salonuna girince  “ İyi ki doğdun, Doğum günün kutlu olsun “ tezahüratları ile karşılandı.

Kendisine yapılan jestten çok mutlu olan İbrahim Serhoş mumları üfledi, Pastayı kesti ve mutluluktan saklayamadığı göz yaşlarını sildi.

 “ Bana Fenerbahçe olsun’da isterse ekmeğim  olmasın “ diyecek kadar hasta Fenerbahçeli olan İbrahim Serhoş’a sevdiği takımın eşofmanı hediye edildi.

 

 

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
banner220
Yorumlar (0)