banner212

banner211

Şampiyona Coşku Karşılama

Erzincan’da yapılan Gençler Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 70 kiloda şampiyon olan Akyazılı Ensar Bıyık, baba ocağında coşkulu bir şekilde karşılandı.

Salon 13.03.2019, 11:53 UTKU KAYNAR
Şampiyona Coşku Karşılama
banner218

Erzincan’da yapılan Gençler Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 70 kiloda şampiyon olan Akyazılı Ensar Bıyık, baba ocağında coşkulu bir şekilde karşılandı. Bıyık’ın başarısı ilçede tur atarak kutlandı. 
Erzincan’da yapılan Gençler Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 70 kiloda şampiyon olan Akyazılı Ensar Bıyık, Akyazı’da coşkulu şekilde karşılandı. Ormanköy sapağından yakınları, arkadaşları ve güreş severler tarafından alınan Ensar Bıyık önce Akyazı’ya getirildi ve burada atılan şehir turunun ardından da baba ocağı olan Topağaç Mahallesine meşaleler eşliğinde geldi. Şampiyonu, mahalle sakinleri bağırlarına bastı.
Akyazı’da coşkulu şekilde karşılanan şampiyon güreşçi Ensar Bıyık, bir süre evinde istirahat ettikten sonra İspanya’da yapılacak olan Avrupa şampiyonasına yapacağı hazırlık için Milli takım kampına katılmak üzere Antalya’ya gidecek. Kendisini karşılaşan herkese teşekkür eden Ensar Bıyık, “Çok gururlandım. Benim için bu tören unutulmaz oldu. Başarılarımla herkesi gururlandırmaya devam edeceğim” dedi.


Yorumlar (0)