Şampiyonlar Teakvando'da terfi heyecanı

Şampiyonlar Teakvando Kulübü’nde Mayıs ayı kuşak terfi heyecanı yaşanırken hem de başarılı sporculara ödül töreni yapıldı.

Salon 23.05.2022, 22:48 SporExpres
Şampiyonlar Teakvando'da terfi heyecanı

Şampiyonlar Teakvando Kulübü’nde 2022 Yılı 2.Dönem Kemer Terfi Sınavı başarıyla gerçekleştirildi. Cemil Saydam başkanlığındaki kuşak sınavı teorik, pratik teknik taktik poomsae spesyal teknikler üzerinden yapıldı. Antrenör Cemil Saydam Adapazarı Maltepe spor kompleksinde 58 sporcu ile 3 ayrı grupta yapılan kuşak sınavına katılan sporculara velilere ve bütün spor severlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

VELİLERDEN İLGİ

Sakarya Şampiyonlar Tekvando Kulübü terfi imtihanına sporcular ve veliler büyük ilgi gösterdi. Büyük heyecana sahne olan müsabakalar sonunda başarılı olan tüm sporcular üst kuşağa yükselmeyi başardı. Sporcular, imtihan sonunda elde ettikleri başarılarını velileriyle birlikte paylaştı.Antrenör Cemil Saydam; ‘’ Maltepe Spor Kompleksi’ndeki salonumuzda sporcularımız ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti sınava ayrı ayrı gruplarda 58 sporcu katılım sağladı sporcularımız gösterdikleri temel teknik poomsae ve spesyal tekniklerle taekwondonun her ketegorisini icra ettiler. velilerimizin alkışlarıyla haklı gurur yaşayıp bir üst kemere terfi ettiler sınava giren bütün sporcularımıza yeni kemerleri hayırlı olsun’’ dedi

BAŞARIYA ÖDÜL

Sınav sonunda Antrenör Cemil Saydam, “Sporcularımız terfi etmenin mutluluğunu yaşadı. Hepsini kutluyorum. Başarılı sporcular yetiştirmek için çalışmalarımız sürüyor. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Geçtiğimiz günlerde orta okullar arası Türkiye şampiyonasında 2’inci olan ve yine Anadolu Yıldızları yarı final grup elemelerinde 61 kg şampiyon olan sporcumuz Muhammed Cabir Duman’a sporcu yönetim kurulu üyemiz sporcumuzu ödüllendirecek telefon hediye etti. Bayanlarda ise Bilge Yeröz’üde unutmadık. Bu seneki Turkish Open’de 3’üncü olup Anadolu Yıldızları yarı final grup elemelerinde 59 kg 3’üncü olan sporcumuza hediye vererek sporcularımıza sporu severek yapmalarını sağlayıp teşvik eden Ömer Emin Yeröz ve eşi Bahriye Yeröz e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)