banner212

banner211

Şampiyonlar Tekvando'da terfi sevinci

2022 Yılı 1.Dönem Kemer Terfi Sınavımız başarıyla gerçekleştirildi. Cemil Saydam başkanlığındaki kuşak sınavı teorik, pratik teknik taktik poomsae spesyal teknikler üzerinden yapıldı

Salon 10.01.2022, 10:48 UTKU KAYNAR
Şampiyonlar Tekvando'da terfi sevinci
banner218

2022 Yılı 1.Dönem Kemer Terfi Sınavımız başarıyla gerçekleştirildi. Cemil Saydam başkanlığındaki kuşak sınavı teorik, pratik teknik taktik poomsae spesyal teknikler üzerinden yapıldı. Antrenör Cemil Saydam Adapazarı Maltepe spor kompleksinde 50 sporcu ile 3 ayrı grupta yapılan kuşak sınavına katılan sporculara velilere ve bütün spor severlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

VELİLERDEN İLGİ

Sakarya Şampiyonlar Tekvando Kulübü terfi imtihanına sporcular ve veliler büyük ilgi gösterdi. Büyük heyecana sahne olan müsabakalar sonunda başarılı olan tüm sporcular üst kuşağa yükselmeyi başardı. Sporcular, imtihan sonunda elde ettikleri başarılarını velileriyle birlikte paylaştı.

TEBRİK ETTİ

Sınav sonunda Antrenör Cemil Saydam kendilerine destek olan İl Müdürü Arif Öztürk, İl Temsilcisi Tayfun Keser’e teşekkür etti. Antrenör Saydam, “Sporcularımız terfi etmenin mutluluğunu yaşadı. Hepsini kutluyorum. Başarılı sporcular yetiştirmek için çalışmalarımız sürüyor. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bize gösterilen ilgiden de memnunuz” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)