banner212

banner211

Şampiyonlardan Karakullukçu'ya ziyaret

Arifiye'li Hentbol Yıldızları, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Okul Müdürü Murat Demir, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Safitürk ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Özkan Keskin eşliğinde, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti

Salon 28.12.2016, 11:27 28.12.2016, 12:31 UTKU KAYNAR
Şampiyonlardan Karakullukçu'ya ziyaret
banner218
 Okul Sporları Federasyonu tarafından Serdivan Kapalı Spor Salonunda, 12 Aralık -15 Aralık 2016  tarihleri arasında düzenlenen Sakarya Küçük Kızlar Hentbol Şampiyonasında, Arifiye Üzeyir Garih Orta Okulu tüm rakiplerini yenerek, il birincisi oldu..

           

Arifiye'li Hentbol Yıldızları, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Okul Müdürü Murat Demir, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Safitürk ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Özkan Keskin eşliğinde, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti…

             

Arifiye'li sporcuların başarısından büyük memnuniyet duyan Başkan İsmail Karakullukçu sporculara hediye takdim etti. Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Arifiye'de gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, onları spor yapmaya teşvik etmek, günümüzün hastalıkları stres ve obeziteden uzak, sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak ve Türk Sporuna şampiyon sporcular kazandırmak için göreve geldiğimiz günden bu yana bir çok sosyal tesis ve spor tesisimizi hizmete soktuk. Bunun yanında 5393 Sayılı Belediye Yasasının verdiği yetkiyle, ilçemizdeki tüm amatör spor kulüplerine ayni ve nakdi yardımlarımız sürüyor. Hamdolsun, gençlerimiz de  bu yatırımlarımızın karşılığını fazlasıyla veriyor. Bu gün Arifiye'miz sporun bir çok dalında şampiyon sporculara sahip. Tabi, sporu da spor için centilmenlik kuralları içerisinde yapmak lazım. Sizler, gittiğiniz her yerde Arifiye'yi temsil ediyorsunuz. Yani, bizden çok daha büyük bir kitleye ulaşıyorsunuz. Bu bakımdan daima iyi örke olmaya, sahada  centilmence mücadele edip hakkınızla derece almaya gayret edin. Şampiyonluklar, başarılar  tabiî ki çok güzel, ancak asıl önemli olan "Gönüllerin Şampiyonu Olmak." Hepinizin gözlerinde öpüyor, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

      
     
Okul Müdürü Murat Demir'de, Başkan İsmail Karakullukçu'ya kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür ederek;"Sayın Başkanım okullar olarak bizlerin gücü belli. Gerek tesis, gerek malzeme, gerek ulaşım kısacası ne ihtiyacımız olsa bir telefon kadar yakınsınız. Sizin bu desteğiniz sayesinde çok rahat bir şekilde tüm şampiyonalara rahatlıkla katılabiliyor, okulumuzu, Arifiye'mizi başarı ile temsil edebiliyoruz. Sizden tek isteğimiz bu desteğinizin sürmesi. Sizin şahsınızda, bizlere hizmet eden, emeği geçen her kese teşekkür ediyoruz." dedi. 

Yorumlar (0)