banner212

banner211

Sapanca'da Batminton coşkusu yaşandı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birii tarafından organize edilen Yıldız Kız ve Erkekler Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Salon 12.03.2022, 13:50 UTKU KAYNAR
Sapanca'da Batminton coşkusu yaşandı
banner218

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birii tarafından organize edilen Yıldız Kız ve Erkekler Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Yıldız Erkeklerde ve Kızlarda Sinan Göksun Ortaokulu çifte şampiyonluk yaşadı.

Sapanca Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalar sonunda  Yıldız Erkekerde Sinan Göksun Ortaokulu birinci olurken, Kurtuluş Ortaokulu ikinci , ht, Prof.Dr.Osman Öztürk Ortaokulu üçüncü ve Rümeysa Güneş Ortaokulu dördüncü oldu. Nefes kesen maçların ardından düzenlenen ödül töreni ile  kupa ve madalyalarına kavuştular.

Okul Sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Kızlar Badminton İl Birinciliği müsabakalarının ardından ise Sinan Göksun Ortaokulu birinciliği kaptırmazken Kurtuluş Ortaokulu ikinci, Arifiye İmam Hatip Lisesi üçüncü ve Altın Küre Ortaokulu dördüncü oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile katılan tüm sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.
 

Yorumlar (0)