banner212

banner211

Şen Samuray’da Terfi Heyecanı

Şen Samuray Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen kick-boks kuşak terfi sınavında sporcular bir üst kuşağa geçmek için ter döktüler.

Salon 19.03.2019, 13:00 19.03.2019, 13:12 UTKU KAYNAR
Şen Samuray’da Terfi Heyecanı
banner218

Şen Samuray Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen kick-boks kuşak terfi sınavında sporcular bir üst kuşağa geçmek için ter döktüler.

Terfi Coşkusu Yaşandı

Erenler Halk Eğitim Müdürlüğü ve Şen Samuray Spor Kulübü Sporcuları; Kuşak Terfi İmtihanı sonrasında belgelerini velilerin elinden aldı. Şen Samuray Spor Kulübü antrenman salonunda gerçekleşen Kuşak terfi imtihanında  katılan genç sporcular, hünerlerini heyecanla ve  başarı ile sergiledi. Kick Bokscuların terfi heyecanına ortak olan Erenler Halk Eğitim Müdiresi Özge Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Beşir Doğruseverve yönetim kurulu, AK Parti ,İlçe SKM Başkanı Bektemek Beşli, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ve öğrenci veliler gösterileri heyecanla izlediler.

Belgeler Velilerden

Şen Samuray antrenman salonunda  gerçekleşen organizasyonda başarı ile ter döken 35 sporcu terfi belgelerini protokol üyeleri ve veliler takdim etti. Kuşak terfi imtihanı sonrasında velilerin elleri ile hazırladıkları ikramları hep birlikte afiyetle yediler.

 

Hedef iyi bireyler yetiştirmek

Kick Boks Antrenörü İbrahim Şen yaptığı konuşmada hedeflerinin skor da başarılı sonuç yakalamanın yanı sıra iyi birer fert yetiştirmek olduğunu belirterek; ‘’ Ailelerin ve yöneticiler olarak hep birlikte geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmeye devam edeceklerini ve bu vesile ile velilerin gösterdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim ‘’ dedi.

banner220
Yorumlar (0)