banner212

banner211

Serdivan'da Güreş Şöleni

Sakarya Spor Salonundaki Büyükler Greko-Romen Güreş müsabakalarının ardından , okullu güreşçiler minderde başarı arayacak.

Salon 17.12.2016, 22:53 17.12.2016, 23:57 UTKU KAYNAR
Serdivan'da Güreş Şöleni
banner218

        
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Güreş Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği Büyükler Greko-Romen Güreş Grup 1nciliği müsabakaları, açılış seremonisi , saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile start aldı.


Müsabakalara Aksaray, Burdur, Bursa, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Kırklareli, Manisa, Uşak , Yalova ‘nın yanı sıra İlimizden Hendek Spor Kulübü, Sakarya Adaspor’lu güreşçiler katıldı.   
Foto galeriye git

        
Büyükler Güreş Greko-Romen Grup Birinciliği müsabakalarının açılış seremonisinde konuşan Serdivan İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç “ Güreş müsabakalarına en iyi şekilde ev sahipliği yapmaya çalışıyoruz. Müsabakalara katılan tüm sporcu, hakem, yöneticilere İl Müdürlüğümüz ve Güreş İl temsilciliği adına teşekkür ediyor , başarılar diliyorum “ dedi.Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Güreş müsabakalarını yakından takip eden Tek Rumeli TV’ye konuştu.  Çelikel ; hafta sonu ilimizde yapılan müsabakaları yakından takip ediyoruz. Hendek’teki karate müsabakalarını izledikten sonra , Serdivan’a gelip güreşçiler ile buluştuk. Büyükler Güreş müsabakaların ardından, okul sporlarındaki güreşçilerimizde  minderde başarı arayacak “ dedi.

        

Güreş İl Temsilcisi Secati Eker, Büyükler Güreş müsabakalarının ilimizde yapılmasında payı olan Sakarya Gençlik Hizmetleti ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyorum “ dedi.Sakarya Spor Salonu’ndaki güreş heyecanı 19 Aralık’ta 13-14 yaş  Yıldızlar, 20 Aralık’ta ise 15 -16 Yaş Gençler Güreş İl Birinciliği müsabakaları ile devam edecek.Yorumlar (0)