banner212

banner211

Şeyda Burucu Milli Takım da

Şeyda Burucu Milli Takıma seçildi

23.

Salon 04.01.2012, 15:35
Şeyda Burucu Milli Takım da
banner218
Şeyda Burucu Milli Takıma seçildi

23.AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ İSTANBUL BAĞCILAR SPOR KOMPLEKSİNDE YAPILAN YILDIZ,ÜMİT,GENÇ VE 21 YAŞ ALTI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE GENÇ BAYANLAR +59 KG’DASEÇMELERE KATILAN ŞEYDA BURUCU  TÜM RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKARAK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KARATE TAKIMININ  SON DÖNEMLERDE ELDE ETTİĞİ EN ÖNEMLİ BAŞARILARDAN BİRİNİN SAHİBİ OLDU.
 
 
ŞEYDA BURUCU BU BAŞARISI İLE 3-4-5 EYLÜL TARİHLERİNDE SIRBİSTANDA YAPILACAK AKDENİZ ÜLKELERİ ŞAMPİYONASINDA, 3-4 EKİM TARİHİNDE BALIKESİRDE YAPILACAK OLAN GENÇLER BALKAN ŞAMPİYONASI VE 12-13-14-15 KASIM TARİHLERİNDE FAS’IN RABAT ŞEHRİNDE DÜZENLENEN 2009 GENÇLER DÜNYA ŞAMPİYONASINDA İLİMİZ ADINA ÜLKEMİZİ GENÇ BAYANLAR +59 kg. TEMSİL  ETME HAKKI KAZANDI.

ARDARDA YAPILACAK OLAN BU ŞAMPİYONALARDA ÜLKEMİZ ADINA İLİMİZİ TEMSİL EDECEK OLAN ŞEYDA BURUCU İLK OLARAK SIRBİSTANDA YAPILACAK AKDENİZ ŞAMPİYONASINA KATILMAK ÜZERE SİLİVRİ TRAKYA GRAND HOTELDE YAPILAN MİLLİ TAKIM KAMPINA KATILDI.

ŞEYDA BURUCU HADEFİNİN İLK OLARAK YAPILACAK OLAN AKDENİZ ŞAMPİYONASI OLDUĞUNU DAHA SONRA İSE BALIKESİRDEKİ BALKAN ŞAMPİYONASINDA İLİMİZİ VE ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİP ASIL HEDEFİN KASIM AYINDA FAS ‘ YAPILACAK GENÇLER DÜNYA ŞAMPİYONASINDA TÜM DÜNYADA ÜLKEMİ ÜLKEMDE İSE SAKARYAMI EN İYİ ŞEKİLDE ONURLANDIRMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTEREK BUNUN İÇİN ELİNE GEÇEN BU FIRSATI İYİ DEYERLENDİRİP ÇOK ÇALIŞARAK MİLLİ TAKIMDA KALICI OLMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

ANTRENÖRLERİ MUSTAFA SOLMAZ VE İSMAİL YILGIN İSE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜNÜN SON DÖNEMLERDE İÇİNDE BULUNDUĞU SIKINTILI DURUMA RAĞMEN ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARININ DEVAM EDECEĞİNİ HERNE OLURSA OLSUN SAKARYAYA HİZMET ETMEK VE SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ADINI DAHA YUKARLARA TAŞIMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİKLERİNİ BUNUN MEYVELERİNİDE BU YIL ŞEYDA BURUCU İLE ALDIKLARINI BELİRTEREK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPORUN DAHA İYİ YERLERDE OLABİLECEĞİNİ BUNUN İÇİN ELLERİNDEN GELEN HERTÜRLÜ FEDAKARLIĞA HAZIR OLDUKLARINI SPORCULARI İLE GURUR DUYDUKLARINI SÖYLEDİLER..

banner220
Yorumlar (0)