banner212

banner211

Sofuoğlu, 'Akyazı'da huzur buluyorum

Dünya motosiklet şampiyonu şehrimizin gururu Kenan Sofuoğlu Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı ziyaret etti.

Salon 31.12.2013, 10:06 31.12.2013, 10:07 UTKU KAYNAR
Sofuoğlu, 'Akyazı'da huzur buluyorum
banner218
 Başkan Yazıcı'yı makamında ziyaret eden Kenan Sofuoğlu Akyazı'da devam eden projeler ve tamamlanan Projeler ve teknik çalışmalar hakkında da bilgi aldı. Karşılıklı hoş sohbetlerin yaşandığı ziyarette kendi çalışmalarından, antrenmanlarının gidişatından ve yarışlardan da bahseden Sofuoğlu "Yarışlarda başarı elde etmemin önemli bir nedeni de moral motivasyon olduğunu dile getirerek.Akyazı'da ilçemde huzur buluyorum, burada bulunmaktan çok mutluyum.Moral ve motivasyon açısından burada olmam beni olumlu anlamda etkiliyor. Stresim azalıyor. 

Yarışlara zaten başlı başına büyük stres ve heyecan içinde hazırlanıyoruz. Ben de stresimi ilçemin temiz havasında doğal güzelliklerinde azaltıyorum.İlçemin gelişimini de yakından takip ediyorum. Bu anlamda ilçemizde başarılı çalışmalara imza atan ilçemize çok güzel projeler kazandıran okulları, kaldırımları çarşı içini engelsiz hale getiren Akyazı Belediye başkanımız sayın Yaşar Yazıcı'ya da çalışmalarından ötürü çok teşekkür ediyorum" dedi.


Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı "Kenan bu ilçenin evladı bizim ve Türkiye'mizin gururu, onunla ne kadar gurur duysak azdır hele de ilçesine böylesine bağlı olması bizlere bu kadar bağlı olması da bizler açısından çok sevindirici.Akyazı sevdalısı Dünya şampiyonu Kenan kardeşime öncelikle hayatında ve sonra da katıldığı tüm yarışlarda üstün başarılar diliyorum " dedi.

banner220
Yorumlar (0)