banner212

banner211

Spor il müdürü tesisleri inceliyor

Gençlik hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu Spor salonlarını denetleyerek çalışma ortamlarının ne şekilde olduğunu yerinde görüyor.

Salon 05.01.2012, 10:25
Spor  il müdürü tesisleri inceliyor
banner218
Gençlik hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu Spor salonlarını denetleyerek çalışma ortamlarının ne şekilde olduğunu yerinde görüyor.


Gençlik hizmetleri ve Spor  İl müdürü  Salih Koşu Spor  salonlarını  denetleyerek  çalışma ortamlarının  ne şekilde olduğunu yerinde    görüyor.

Yeni uygulamalar olacakGençlik hizmetleri ve  Spor  il müdürü  Salih Koşu, Adapazarı İlçe Spor  Müdürü Sebahattin Güzel  ve     basın  görevlisi  Aziz  Arıcı  ile birlikte  Atatürk Spor  Kompleksi  Lütfü Yaman Spor salonu  antreman  salonları ile   Atatürk Spor  salonu antreman  salonunu gezdi. Salih Koşu   Lütfü Yaman ve  Atatürk spor  salonlarında   yeni antreman  düzenlemeleri olacağı  sinyalini  verdi.Çalışma  düzeni bozukluğu  varAtatürk  Spor  Kompleksi   50  yıllık  eski   bir    yapı olduğu için   o zamanki şartlara  göre  Salonun sadece   1  adet  antreman  yapılacak   yedek salonu var. Ufak olan  bu  salonda   2  Boks   ,2 Güreş,1 Kick-Boks  olmak üzere  günde 4  ayrı çalışma  yapılıyor. Lütfü Yaman spor  salonu  üst katlarında ise  karate,Judo ve teak-wando salonlarında   adece   1 er takım   çalışıyor.Atatürk spor  salonunda  çalışan antrenörler bu  uygulamadan memnun değil.  “ Bizler  sıkışık ve  uygun olamayan programla  çalışıyoruz. Öteki salonda  her  antreman salonun tek  takım var. Bu hiç te  adil değil “ şeklinde konuşuyorlar.Suat Beyenal 

Yorumlar (0)