banner212

banner211

Sporda altın atılım Alifuatpaşa belediyesinden…

İlçe olma yolunda her alanda emin adımlarla ilerleyen Alifuatpaşa belediyesi beldenin eksikliği olan bireysel spor tesisine kavuşuyor.

Salon 04.05.2012, 02:53
Sporda altın atılım Alifuatpaşa belediyesinden…
banner218
İlçe olma yolunda her alanda emin adımlarla ilerleyen Alifuatpaşa belediyesi beldenin eksikliği olan bireysel spor tesisine kavuşuyor. Geyve halk eğitim müdürlüğünün işbirliğinde açılacak kurslara halk eğitim eğitimci desteği verecek. Açılacak kurslar Karate, jimnastik ve bayanlara yönelik Aerobik ve Pilates spor dallarında olacak.

 

Karate branşında Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, jimnastik ve Aerobik, Pilates dalında Berrin Kuru görevli antrenörler olurken. Alifuatpaşa belediyesi spor koordinatörlüğünü Antrenör Uğur Kobaş üstlenecek.  Alifuatpaşa belediyesi tarafından kiralanan 130 metre kare alana sahip Spor tesisin yapımı devam ediyor. Çalışmaların Mayıs ayı sonuna kadar tamamlanarak tesisin açılması planlanıyor. Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık " Çocuklarımızın, gençlerimiz ve bayanların spor yapacakları tesis beldemizde yoktu. Bu tesis inşallah beldemizdeki büyük bir eksikliği spor adına giderecektir. Belde halkına sportif faaliyetlerde hizmet etmek için çalışmalarımız devam edecektir. Dedi. Spor koordinatörü Uğur Kobaş " Belediyenin böylesine bir tesisi belde halkına kazandırması sadece belde halkına değil ilimiz, hatta başarılı sporcular yetiştiğinde ülke adına da bir hizmet olacak.  Belediye başkanımız maddi ve manevi desteklerini sonuna kadar tesis için kullanıyor. Belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık ve Halk Eğitim müdürü İrfan Karaçayır'a spor adına  teşekkür ediyorum. dedi

 

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)