banner212

banner211

Taekvando'da Terfi Heyecanı Yaşandı

Sakarya Şampiyonlar Taekvando Spor Kulübü, Türkiye Taekwondo Federasyonu faaliyet programında yer alan 2019 yılı 1.Dönem kuşak terfi sınavı yapıldı.

Salon 06.01.2019, 22:01 06.01.2019, 22:04 UTKU KAYNAR
Taekvando'da Terfi Heyecanı Yaşandı
banner218

Sakarya Şampiyonlar Tekvando Spor Kulübü, Türkiye Taekwondo Federasyonu faaliyet programında yer alan 2019 yılı 1.Dönem kuşak terfi sınavı yapıldı. Kulüp antrenman salonunda gerçekleştirilen kuşak terfi imtihanlarına 50 sporcu katıldı. Sporcuların bir üst kuşağa terfi etmek için ter döktüğü sınava sporcu velileri de büyük ilgi gösterdi. 


TERFİ SINAVI YAPILDI 
Sakarya Şampiyonlar Tekvando Spor Kulübü, 2019 Yılı 1.dönem kemer terfi imtihanını gerçekleştirdi. Antrenör Cemil Saydam, nezaretinde yapılan sınava 50 sporcu katılırken terfi heyecanına velilerde büyük ilgi gösterdi. Terfi imtihanında hünerlerini gösteren sporcular bir üst kuşağa yükselmenin mutluluğunu yaşadı.


SPORCULAR KUŞAK ATLADI
Sakarya Şampiyonlar Tekvando Spor Kulübü sporcuları imtihanda bir üst kuşağa yükselmek adına hünerlerini sergiledi. İmtihanın sonunda tüm sporcular üst kuşağa yükselmenin mutluluğunu yaşadı. Kuşak imtihanlarına katılan sporcuların bir hayli heyecanlı oldukları gözlendi. Müsabakalar sonunda bir üst kuşağa terfi eden sporculara belge verildi. 


İmtihan sonunda sporcularını kutlayan Antrenör Cemil Saydam, “Güzel bir imtihan yaptık. Başarılı sporcuların tamamını kutluyorum. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. ” dedi.


 

Yorumlar (0)