Taekvandocular Atatürk anısına mücadele etti

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği Atatürk’ü anma Minikler Taekvando Şampiyonası düzenlendi. Serdivan Spor Salonu’nda düzenlenen organizasyonda sporcular ve aileleri geniş katılım gösterdi.

Salon 18.11.2023, 21:50 SporExpres
Taekvandocular Atatürk anısına mücadele etti


ANLAMLI TURNUVA
Minik Sporcular Serdivan Spor Salonu’nda düzenlenen Atatürk’ü Anma Minikler Taekvando şampiyonasında madalya için ter döktü. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakaların ardından dereceye giren sporculara madalyaları verildi. İl Müdürü Nevzat İnanç şampiyona katılan tüm sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.
MADALYALARI ALDILAR

Erkeklerde 27 kg’da Eymen Kubilay Yazıcıoğlu birinci2 Ahmet Ömer Hakan ikinci Eymen Sarıdağ ve Yakup Ayaz üçüncü 30 Kg. Enes Hasan Albiz birinci Eren Kaan Çatalyürek ikici Neşet Ensar Bulan ve Mustafa Demiray üçüncü, 33 Kgda Burak Yüksel birinci, Yavuz Selim Aydoğdu ikinci, Emir Ülgen ve Ömer Bahadır Pekdemir üçüncü, 36 Kg. Kerem Asaf Erdem birinci, Yiğit Daştan ikinci, Hakan Demirtaş ve Yusuf Hamza Özdemir üçüncü, 40 Kgda Mustafa Yiğit Büyükaslan birinci, Adil Efe Birinci ikinci, Efecan Karakaya ve Zafer Türk üçüncü, 45 Kgda Muhammet Emin Yılmaz birinci, Poyraz Batın Yıldırım ikinci, Ömer Güler ve Umut Güler üçüncü, 50 Kgda Cihan Saydam birinci, Muhammed Fatih Dural ikinci, Ramazan Yazıcı ve Ömer Asaf Cebeci üçüncü, 57 Kgda Kemal Sever birinci, Ali Bağdatlı ikinci 57 Kgda Kadir Haliloğlu birinci, Mehmet Refik Öztürk ikinci, Kerem Pir ve Hüseyin Balcıoğlu üçüncü oldu.

BÜYÜK  BAŞARI
Kızlarda 27 Kgda Zeynep Naz Ercan birinci, Samira Can Batur ikinci, Gülfem Gönüllü, Azra Ülgen , 30 Kgda Nisa Duran birinci, Fatma Çetinkaya ikinci, Afranur Çakmak, Tusem Ediz , 33 Kgda Zeynep Dua Kaya birinci, Zeynep Berel Özel ikinci, Defne Hüma Şirin, Ecrin Barın , 36 Kgda Elif Sena Kırdar birinci, Irmak Özer ikinci, Buğlem Tuncel ve Betül Kuloğlu üçüncü , 40 Kgda Ecrin Yılmaz birinci, Aylin Kaymakçı ikinci, Sümeyye Uzunlar , Zeynep Parıltan, 45 Kgda Zeynep Bulanık birinci, Şevval Nur Kansız ikinci, Ecrin Yemenli, Kevser Selva Dursun, 50 Kgda Elisa Melisa Bayar birinci, Erva Dursunoğlu ikinci, Azra Özcan ve Ceylin Çolak üçüncü, 57 Kgda Selen Göreler birinci Cemre Su Yiğit ikinci, Merve Yayla üçüncü, 57 Kgda Elif Abdullah birinci, Buğlem Özel ikinci, Nisanur Diken ve İrem Şevval Akın üçüncü olma başarısını gösterdi.


 

Yorumlar (0)