banner212

banner211

Taekwondoculara Durmak Yok

Sakaryalı Taekwondocular çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Hafta sonu 250 aşkın sporcu Atatürk Spor Salonu’nda bir araya gelerek ortak çalışma yaptı.

Salon 22.02.2022, 14:54 UTKU KAYNAR
Taekwondoculara Durmak Yok
banner218

Sakaryalı Taekwondocular çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Hafta sonu 250 aşkın sporcu Atatürk Spor Salonu’nda bir araya gelerek ortak çalışma yaptı. Atatürk Spor Salonunda Minik ve Minik altı sporcuları antrenörler Davut Cengiz, Ali Çağlar, Mahsun Kaya, Arzu Demirci, Rukiye Özdemir, Şevval Bozkurt ve Ayşe Dinç nezaretinde çalıştı. 


Mili Takım antrenörü Davut Cengiz ; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Alt yapı çok güçlü bir şekilde çalışıyor. Sakarya Atılgan spor kulübünde yetişen sporcular Sakarya Büyükşehir Belediyesi adına yarışmalara katılacak. Cumartesi günü 250 sporcu ile çalışma yaptık. Yeni Sakarya Stadyumu , Karaptiler köyü, Arifiye, Taşkısığı köyü , Erenler Yaşam Merkezi , Lütfü Yaman Spor Salonu eğiti merkezlerimizden 250 aşkın sporcu ile güzel bir çalışma yaptık. Velilerimizde sağolsunlar bizi yalnız bırakmadılar. Başarılı sporcular yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.  Bizlere her zaman destek veren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye Teşekkür ediyorum’’ dedi.


 

Yorumlar (0)