banner212

banner211

Taraklı İlçesi Karate ile buluşuyor

Taraklı halk eğitim müdürlüğü ilçede spor branşlarını yaygınlaştırmak adına çalışmalar yaptı.

Salon 05.04.2012, 12:39
Taraklı İlçesi Karate ile buluşuyor
banner218
Taraklı halk eğitim müdürlüğü ilçede spor branşlarını yaygınlaştırmak adına çalışmalar yaptı. Bu çalışmalar kapsamında ilçe halk eğitim müdürü Ercan Elverdi ilçenin birkaç spor branşında ilçenin sporcu potansiyelini öğrenmek için çalışmalar yaptı. İlçede açılması planlanan spor kurslarının içinde ilimizin en başarılı spor branşı olan karate branşı da var.  Bu kapsamda el ilanları bastırıldı ve ilçede ön talep toplanacak. Bu ön talepler doğrultusunda yeterli sayıya ulaşıldığında ilçede karate kursu çalışmaları yapılacak.

 

Teknik direktör, Avrupa Dünya hakemi Uğur Kobaş ve Taraklı da görevli olacak antrenör Memduh Sakarya karate kursu açılması kapsamında ilçede bir dizi görüşmeler ve çalışmalar yaptı.

 

Taraklı sorumlu antrenörü Memduh Sakarya ‘'Amacımız öncelikle Taraklı ilçesinde kalıcı olmak, Taraklı halkına sporla hizmet etmek ve ilçemizin adını sadece sosyal ve kültürel değil sportif anlamda da Türkiye ye ve hatta dünyaya duyurmaktır'' dedi.

 

Öncelikle ilçemizde Karate kursunun açılmasında her konuda bize yardımcı olan Halk eğitimi merkezi müdürü Ercan Elverdi'ye teşekkür ederim.

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)