banner212

banner211

Toçoğlu, Avrupa 3.'sü Fatih Şen'i tebrik etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa 3.'sü olarak büyük bir başarıya imza atan milli sporcu Fatih Şen'i makamında misafir etti.

Salon 17.02.2014, 17:49 17.02.2014, 17:53 UTKU KAYNAR
Toçoğlu, Avrupa 3.'sü Fatih Şen'i tebrik etti
banner218
 Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa 3.'sü olarak büyük bir başarıya imza atan Büyükşehir Belediyesi sporcusu Fatih Şen'i makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, "Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübümüzün genç sporcusu Fatih Şen'i tebrik ediyoruz. Oldukça genç olmasına rağmen elde ettiği başarı çok büyüktür. Başarılarını arttırarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz" dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'nin de hazır bulunduğu ziyarette genç sporcudan şampiyona hakkında bilgi alan Başkan Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün deneyimli antrenörleri ve yetenekli sporcuları ile başarılarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyeceğine inandıklarını belirtti.

Başarıların devamı gelecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Avrupa Karate Şampiyonası'ndan Avrupa 3'üncülüğü elde ederek şehrimize ve ülkemize büyük gurur yaşatan genç sporcumuz Fatih Şen'i tebrik ediyoruz. Oldukça genç olmasına rağmen elde ettiği başarı çok büyüktür. Başarılarını arttırarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz. İnşallah uluslar arası birçok organizasyonda şehrimize ve ülkemize büyük başarılar kazandıracaktır. Genç kardeşimizi yürekten kutluyoruz" diye konuştu.


banner220
Yorumlar (0)