banner212

banner211

Yağlı Güreş toplantısı Sakarya’da

Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Yürütme kurulu bu gün bugün Sakarya’da toplanarak gündemindeki konuları görüşecek.

Salon 17.06.2013, 12:46
Yağlı Güreş toplantısı Sakarya’da
banner218

Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Yürütme kurulu bu gün (17 Haziran 20313 Pazartesi) Sakaryaq’da toplanarak gündemindeki konuları görüşecek.


Güreş federasyonu Yağlı Güreş Yürütme kurulu üyesi ve Sakarya Güreş İl temsilcisi Bahattin Aydın Toplantının saat 13.00 te Tüvasaş sosyal tesisleri,toplantı odasında yapılacağını belirtti.


Yerlikaya ve Taşçı geliyor

Yürütme Kurulu toplantısına, Güreş Federasyonu Başkanı  Avrupa (8), Dünya (3) ve Olimpiyat (2) şampiyonu, Dünya’da Asrın Güreşçisi ünvanı olan tek Güreşçi  eski Milletvekili Hamza Yerlikaya  ve Yağlı Güreş Yürütme Kurulu başkanı ,9 kez Kırkpınar Başpehlivanı ve 2 Altın Kemer sahibi efsanevi Baş Pehlivan Ahmet Taşçı  toplantıya katılıyor.


Kırkınar Öncesi son toplantı

Bahattin Aydın  Yağlı Güreş Yürütme Kurulunun 11 üyeden oluştuğu belirtti ve şu bilgiyi verdi. “ Toplantımız Kırkpınar Er Meydanı öncesi olduğu için çok önemli konular görüşülecek. Başkanımız Hamza Yerlikaya’nın başkanlığında yapılacak toplantı da Kırkpınar gündemi değerlendirilecek. Tüvasaş sosyal tesislerinde yapılacak toplantının Yağlı Güreş için hayırlı olsun “


Ziyaretler yapılacak

Yağlı Güreş Yürütme Kurulu Toplantısından önce  Federasyon Başkanı  Hamza Yerlikaya ,Yağlı Güreş Yürütme Kurulu Başkanı  Ahmet Taşçı başta Vali Mustafa Büyük olmak üzere önemli ziyaretlerde bulunacaklar.

 


banner220
Yorumlar (0)