Kocaali Taekwondo spor kulübü sporcusu Yavuz Selim Din bu kez Avrupa arenalarında ülkemizi temsil etmek için milli takım kampına katıldı." />

banner212

banner211

Yavuz ve Ömer Faruk Avrupa Arenasın da

Kocaali Taekwondo spor kulübü sporcusu Yavuz Selim Din bu kez Avrupa arenalarında ülkemizi temsil etmek için milli takım kampına katıldı.

Salon 16.10.2012, 13:59
Yavuz  ve Ömer Faruk Avrupa Arenasın da
banner218

Kocaali Taekwondo spor kulübü sporcusu Yavuz Selim Din bu kez Avrupa arenalarında ülkemizi temsil etmek için milli takım kampına katıldı.

12-25 ekım arasında Ankara Elmadağ kamp eğitim merkezınde yapılan kampa katılan suan kampta olan Yavuz  ve Ömer Faruk  28 ekım 3 kasım tarihleri arasında Ankara Arena Kapalı spor salonunda yapılacak olan Avrupa büyükler kickboks şampıyonasında ülkemizi 84 kg  ve 57 kg de temsil edecektir.

 

BİRBİRİMİZE DESTEKÇİ OLARAK BUGUNLERE GELDİK DEDİ:

 

Bu turnuvanın benım için önemli yeri öz teyzemın oğlu ile birlikte aynı milli takım kampında bulunmak diyen DİN  ve ikimiz de aynı anda ülkemizi temsil edecek olmamızdır. Sportif spor kulübü sporcusu 57 kg de ülkemizi temsil edecek olan ömer faruk avcıya şimdiden başarılar diliyorum birbirimize şu zaman kadar hep destekçi olarak buralara geldik milli takıma girmek çok büyük bir başarı istiyor hiç kolay değil zoru başardık Allahın izni ile şimdi avrupa arenasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edecez ve istiklal marsını okutacız şeklinde konuştu.Antrenör Murat ŞAHAN ise hem mental hemde kapasite olarak suan doruk noktada bulanan sporcularımız şampıyon olacaklarına inanıyorum dedi.

 

KULÜP BAŞKANI KEMAL DİN İSE:

 

Bu zamana kadar türkiye olsun marmara olsun her turnuvada çok büyük başarılar gösterdik.Kulübümüz hem taekwondo hem güreş hemde kick boks dallarında hem basarıdan başarıya koşmaktadır.Bu zamana kadar sistemli disiplinli bir çalısmaların meyvesini aldık bunun içide kulüp antrenörlerim Murat ŞAHAN ve Veli ERDOĞAN'a çok teşekkür ediyorum dedi.Çok büyük bir turnuvada ülkemizi temsil edecek olmamızın mutlulugunu yaşarken  hem oğlum hemde yegenımın ülkemizi temsil edecek olması benı daha da çok mutlu ediyor bu turnuvada ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden eminim şimdeden ikisine de başarılar diliyorum.dedi. Bu zamana kadar bizlere hep destek olan kocaali beldiye başkanı Ahmet ACAR a kulüp yonetimi olarka cok teşeküür ediyorum dedi.

 

banner220
Yorumlar (0)