banner212

banner211

Yıldız Kızlarda Şampiyon Üzeyir Garih O.O

Yıldız Kızlar 1.Küme İl Birinciliği final maçını kazanan Arifiye Üzeyir Garih Ortaokulu, H.Mehmet Akkoç OOnu farklı skorla mağlup ederek namağlup şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Salon 15.04.2018, 13:58 15.04.2018, 22:38 UTKU KAYNAR
Yıldız Kızlarda Şampiyon Üzeyir Garih O.O
 

Yıldız Kızlar 1.Küme İl Birinciliği final maçını kazanan Arifiye Üzeyir Garih Ortaokulu, H.Mehmet Akkoç OOnu farklı skorla mağlup ederek  namağlup şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

 

Mefkure 4. oldu

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldız Kızlar Hentbol İl Birinciliği dün oynanan maçlarla sona erdi. Yenikent Spor Salonu’nda oynanan ve şampiyona 3 ve 4.’sünü belirleyecek Yücel Ballık Ortaokulu  ile Özel Mefkure Ortaokulu karşı karşıya geldi.

 

10-Şampiyona 4’üncüsü Özel Mefkure Ortaokulu’na kupasını Ü.Garih OO Beden Eğitimi öğretmeni Özkan Keskin takdim etti.

11-Şampiyona 3’üncüsüYücel Ballık Ortaokulu’nun kupasını H.Mehmet Akkoç OO Beden Eğitimi öğretmeniTaci Taş verdi.

 

3’ncü Yücel Ballık

Kafa kafaya geçen ve heyecanın bir an olsun düşmediği karşılaşmanın her iki yarısında daha derli toplu bir oyun ortaya koyan M.Aslan Kırdar idaresindeki Yücel Ballık Ortaokulu, mücadeleden 8-7 galip ayrılarak şampiyona 3.’sü oldu.

 

 

Ü.Garih rakip tanımadı

Bu maçın hemen ardından sahneye şampiyonu belirleyecek takımlar çıktı. Yıldız Kızlar Hentbol İl Birinciliği final maçında Üzeyir Garih Ortaokulu ile Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu karşı karşıya geldi. Maça hızlı başlayan Üzeyir Garih, mükemmel oynadığı ilk yarıyı 8-1 önde kapadı.

 

Ne De Olsa Ü.Garih

2’nci yarıda da kontrolü elden bırakmayan Özkan keskin idaresindeki Üzeyir Garih OO, oyunun tüm kontrolünü eline aldı. Hızlı hücumlarla rakip kalede ardı ardına goller bulan Üzeyir Garih maçtan 17-2 galip ayrıldı. Final maçını kazanan ve şampiyon olan Üzeyir GarihOO’na kupasını Üzeyir Garih OO Okul Müdürü Murat Demir takdim etti.
 /Kadir Şirin

Yorumlar (0)