banner212

banner211

Yıldızlar dan ortak çalışma

Sakarya İl Spor Okulları ve Bayrampaşa Yıldızlar Spor Kulübü Taekwondocuları Lütfü Yaman da ortak çalışma yaptılar.

Salon 28.05.2013, 16:38
Yıldızlar dan ortak çalışma
banner218

Sakarya İl Spor Okulları ve Bayrampaşa Yıldızlar Spor Kulübü Taekwondocuları Lütfü Yaman da ortak çalışma yaptılar.

Sakarya İl Spor Okulları ve Bayrampaşa Yıldızlar Spor Kulübü, Kocaali Taekwondo, Arifye HEM, Şampiyonlar Spor Kulübü, Arifye Atılgan’nın   Yıldız ve Minik Taekwondocuları, hafta sonu Lütfü Yaman Spor Salonun da ortak çalışma için bir araya geldiler. Antrenörleri Davut Cengiz (Sakarya), Mahmut İlhan (İstanbul), Cemil Saydam (Sakarya) Leyla Köse (Arifiye Atılgan), Murat Şahan (Kocaali) nezaretinde antrenman yapan 76 Yıldız Taekwondocu ailelerinin alkışları arasında çalışmalarını yaptılar.

Bayrampaşa Yıldızlar Spor Kulübünün 23 Taekwondocunun misafir olarak çalışmalara davet edildiği, ortak gelişim antrenmanında ilk kez müsabakaya çıkan miniklerin heyecanı görülmeye değerdi. Müsabakalar sonrasında minik Taekwondoculara günün anısına Taltif belgeleri dağıtıldı.

Sakarya Bölge Taekwondo Antrenörü Davut Cengiz; “ Zaman zaman değişik kulüplerle birlikte yaptığımız gelişim çalışmalarıyla sporcularımızın deneyim ve cesaretlerinin artırılması yönünde artı kazanım sağlıyoruz. Yavrularımızın bu gün gösterdikleri performans bizleri mutlu etmiştir. Ağustos - Eylül  ayı içerisinde yapılacak olan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası içinde ön çalışma olan bu ortak çalışmanın sonucundan memnunuz.” dedi.

Yorumlar (0)