Yılmazer Fight Akademi'de terfi heyecanı

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü üçüncü dönem kuşak terfi imtihanını kendi salonunda yaptı.

Salon 17.09.2022, 15:31 17.09.2022, 16:02 SporExpres
Yılmazer Fight Akademi'de terfi heyecanı

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü üçüncü dönem kuşak terfi imtihanını kendi salonunda yaptı. 100 sporcunun ter döktüğü sınav sonunda sporcuların tamamı bir üst kuşağa yükselmeyi bildi. 
100 SPORCU
Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü üçüncü dönem kuşak terfi imtihanını 100 sporcunun katılımı ile kendi salonunda gerçekleştirdi. Antrenör  Serkan Yılmazer’in yanı sıra antrenör Okay Yıldız ve  Avrupa şampiyonu sporcu Afra Adıyaman’ın da yer aldığı sınava velilerde büyük ilgi gösterdi. Büyük çektişmeye sahne olan sınav sonunda sporcuların tamamı başarılı olarak üst kuşağa yükselmeyi başardı. 
KUTLUYORUM
Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü Antrenörü Serkan Yılmazer, güzel bir günü geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Antrenör Yılmazer, “Üst kuşağa terfi eden sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Kasım ayında Avrupa Şampiyonasında ülkemizi Milli Takımda temsil edeceğiz. Başarılı sporcumuz Afra Adıyaman ile hazırlıklarımız tüm hızı ile devam ediyor. İnşallah ülkemizi yine en iyi şekilde temsil ederiz" şeklinde konuştu

Yorumlar (0)