Yusuf Eren Temizel ve Yuşa Çakar Gürcistan'da

Salon 09.02.2024, 10:06 09.02.2024, 10:08 SporExpres
Yusuf Eren Temizel ve  Yuşa Çakar Gürcistan'da

Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinde bugün başlayacak Avrupa Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel ve Büyükşehir Belediye Karate Takımı sporcusu Yuşa Çakar altın madalya arayacak.

HEDEF ALTIN

Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinde bugün başlayacak Avrupa Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel mindere çıkacak. Sporcusuna güvendiğini belirten Teknik Direktör Nurkan Kayacık, “Uluslararası arenada  almış olduğu başarılar ile bizleri gururlandıran Yusuf Eren Avrupa Şampiyonasında kürsüye çıkacağına inanıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık,başarılı bir kamp süreci geçiren Temizel zirve ye çıkarak Ülkemize Altın madalya kazandıracaktır.” dedi.

ŞAMPİYONLUK

Milli karateci Yusuf Eren Temizel, şampiyonada altın madalya alacağına inandığını söyledi. Temizel, “Çok güzel hazırlık dönemi geçirdim, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Kendime güveniyorum hedefim Zirve bunun için gerekli mücadele mi vereceğim Destek olan başta kulüp antrenörlerim, ailem, takım arkadaşlarım ve Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)