banner212

banner211

''Gündoğdu Antrenör aramıyor ''

Abdurrahman Güneş, Sakarya'da çok kaliteli meslektaşları olduğunu ancak bunların yanı sıra birilerinin sırtından geçinenler olduğunu söyledi.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:35
''Gündoğdu Antrenör aramıyor ''
banner218
Abdurrahman Güneş, Sakarya'da çok kaliteli meslektaşları olduğunu ancak bunların yanı sıra birilerinin sırtından geçinenler olduğunu söyledi.

Herkes işine baksın


 


Hendek Gündoğdu'da kimin hoca olacağı tartışmaları sürerken Abdurrahman Güneş yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi düştü.Güneş 'işsiz hocalar kendilerine iş arasınlar Gündoğdu'nun hocası var' dedi.


 


 1993'ten beri


Sakarya futbol camiası Abdurrahman Güneş'i başkan olarak tanıdı.Hocanın takımdan ayrılmasıyla


birlikte antrenör olarak takımın başına geçen Güneş, Türkiye'nin birçok yerinde hocalık yaptığını söyledi.Güneş işini severek yaptığını belirterek, ''Masörlük yaptım. Gerekirse malzemecilikte yaparım.İşimi seviyorum' ded.


 


İş arasınlar


Sakarya'da birçok işsiz antrenörün kulüpte göreve başlamak için aracılar kullandığına dikkat çeken Güneş ''Talip Toprak'ın bizde göreve başlaması Sakarya'da bazı kesimlerde rahatsızlık yarattı.Bizim kulüpte görev yapan hocalarımızın takıma katkıları oldu şimdi de Toprak hocanın yararını göreceğiz. Bizim bu saatten sonra hoca arayışımız yok. İşsiz arkadaşlar kendilerine iş arasınlar'' dedi


 


 Artık yeter


 Güneş; “ bu zamana kadar hep sustuk ancak bıçak kemiğe dayandı” dedi. Güneş sezona Sami hoca ile başladıklarını, İmdat hoca ile devam ettiklerinin altını çizerek, “Dün o hocalarımızın bize aktardığı sorunlara vakıf olduk. Onlara şimdi daha çok hak veriyorum.Her iki hocanında Hendekli olduğunu ifade ederek hocalarımız ile dostça ayrıldık” dedi.


 


Huzur operasyonunda 3 oyuncu gönderildi


Takım içinde disiplinsizdavranışları olduğu gerekçesiyle üç futbolcu ile yolar ayrıldı. Erkan Güçle, Serkan Demir ve Orhan Öden ile yolarını ayırdıklarını açıklayan Basın Sözcüsü Yılmaz Şişman huzuru sağlamak için böyle bir karar alındığını duyurdu.Oyuncuların kalan alacaklarınında kısa sürede ödeneceği açıklandı..


 


 

Yorumlar (0)