banner212

banner211

6 Futbolcu Transfer ettiler,

6 Futbolcu Transfer ettiler, Takımı Gençleştirdiler


Hafta sonu  2 hazırlık maçı yapan SarıLacivertliler Bekirpaşa’yı 3-0,karaaptiler Akınspor’u 1-0 YendiYıldırımspor  Yenilenen  ve  gençleştirilen  kadrosu ile  Süper Amatör  Ligine  hazır .

Süper Amatör 04.01.2012, 06:30
6  Futbolcu Transfer ettiler,
banner218
6 Futbolcu Transfer ettiler, Takımı Gençleştirdiler


Hafta sonu  2 hazırlık maçı yapan SarıLacivertliler Bekirpaşa’yı 3-0,karaaptiler Akınspor’u 1-0 YendiYıldırımspor  Yenilenen  ve  gençleştirilen  kadrosu ile  Süper Amatör  Ligine  hazır .Hazırlık maçlarında  3 te 3 yaptılar.Sarı Lacivertliler  son  3 hazırlık maçınıda kazandı. Kazımpaşa sahasında  Şekerspor’u  3-1, Cumartesi Günü  Emirler sahasında Bekirpaşaspor’u  3-0,Pazar günü  Karaaptiler  sahasında Karaaptiler Akınspor’u 1-0  yendi.   Yaş Ortalaması  18,5Yıldırımspor Furbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptanı   Kemal Pekin  Geçen sezon mücadele eden takımı tamamen  dağıttıklarını  belirterek  6  Futbolcu Transfer ettiklerini   söyledi  ve  “U 19 Takımımızdan  gelen Futbolcularımızla  yeni Transferlerimiz kaynaştırdık.Şimdiki  Takımımızın  yaş ortalaması  18,5  “ dedi.Transferler BaşarılıYeni Transferleri  tanıtan   Kemal Pekin   “ Arkadaşlarımız  3 hazırlık maçında  çok başarılı  performans  ortaya  koydu. Takımımızın  Kilit noktalarına aldığımız  yeni   Futbolcularımız Ferizli Spor’dan Soner,Gökhan,Alkan,Sakaryaspor’dan  Furkan Bozkurt,Eskişehirspor’dan Furkan Şen  ve Demirspor’dan Egemen.Kaleci Muharrem   ile de anlaştık. Kendisi Lig  maçlarına kadar hazır olacak.”dedi.

Futbolcular  MemnunYıldırımspor  Halil Kocacık tesislerinde  çalışmalarını sürdüren   yeni   Transferler  Soner,Gökhan, Alkan,Furkan Bozkurt ve Furkan Şen   Kulübün yenilenen  tesisleri ile sentetik sahasını çok beğendiklerini belirterek  “ Takımdaki Futbolcular   bizim arkadaşımız.Uyum  suresi diye bir olay olmadı Hemen kaynaştık.Çok memnunuz.Yıldırımspor’u başarıya  ulaştırmaya çalışacağız.”dediler. Murat Gürtürk “Güzel Futbol oynayacağız”Yıldırımspor   Antrenörü  Murat Gürtürk  Yıldırımspor’un  bu sezon Ligte   Güzel Futbol Oynayacağını belirterek “ Futbolcularımız  Antreman’da  Kondisyoner Hocamız   Mehmet  Kama   tarafından  fiziki çalışmaya   tabi tutuluyor. Benim  Teknik ve Tatkik   uygulamalarımı  çok güzel algılıyorlar.Şeker,Un ve Yağı  bulduk. Helvayı yapacağız”.dedi.Haber:Suat Beyenalbanner220
Yorumlar (0)