banner212

banner211

Adapazarıspor'da Hedef 3.Lig

Önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Adapazarıspor'da yeni yönetim basının karşısına çıktı.

Süper Amatör 06.07.2018, 15:27 UTKU KAYNAR
Adapazarıspor'da Hedef 3.Lig

Önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Adapazarıspor'da yeni yönetim basının karşısına çıktı. Başkan Özkan Gümürcineli hedeflerinin 3.Lig olduğunu söyledi.

Süper Amatör Lig ekiplerinden Adapazarıspor'da geçtiğimiz hafta sonu yapılan genel kurulun ardından göreve gelen yönetim bir basın toplantısı düzenledi. Özkan Gümürcineli başkanlığındaki yeni yönetimin basına tanıtıldığı toplantıya  yöneticiler Alparslan Gürses, Zekeriya Derman, Ayhan Aydıntepe, Hikmet Çiftçi, Mücahit Önat, Tarık Acar, Lütfü Altın Budak, Turan Varkan ve İsmet Akdemir katıldı.

HEDEFİMİZ YÜKSEK

Adapazarıspor'a yakışır bir mücadele vermek için kolları sıvadıklarını belirten Başkan Özkan Gümürcineli; " İbrahim Aygün başkanlığındaki bir önceki yönetime çok teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yaşattılar, şansız bir sezonun ardından yeniden Süper Amatör Lig'e düştük. Hedefimiz daha kalıcı başarılar elde etmek. Bunun içinde 3.Lig yolunda emin adımlarla ilerlemek adına güçlü bir kadro kuracağız" dedi.

ANTRENÖR YASİN ÇELİK

Mavi Beyazlı ekipte başkan Vekili Alparslan Gürses, yeni sezon öncesi antrenör Yasin Çelik ile anlaştıklarını belirterek; " Şehrin Sakaryaspor'a destek olacak bir profesyonel takıma daha ihtiyacı var.Bu hedef doğrultusunda yeni yönetim olarak hedefi 3.Lig olarak koyduk. Tabi ki bu hedefe ulaşmanın ilk yolu Süper Amatör Şampiyonluğunu kazanmak.Bu hedef içinde çalışmalarımıza başladık" ifadelerini kullandı.

15 FUTBOLCU TAMAM

Başkan Vekili Alparslan Gürses teknik heyetin raporu doğrultusunda şuana kadar 15 futbolcu ile anlaşma sağladıklarını belirterek bir kaç oyuncu ile daha temas halinde olduklarını ifade etti.

Alparslan Gürses yaptığı açıklamada; Cihan Yangel, Hakan Şanlı, Harun Avgın, Burak Doğan, Savaş İyiyazıcı, Seçim Can Koç, Sinan Çalışkan, Sezai Demircan, Hakan Çalışkan, Mehmet Kama, Caner Bekgöz, Aytaç Öncü, Semih Akdemir ve Çağatay Özdemir ile kesin olarak anlaştıklarının bilgisini verdi.

Yorumlar (1)
karamanli 4 yıl önce
3.lig neki sizler varken direk super lig hele kurdugunuz takima bakarsak avrupa ligide simdiden garanti antrenor zaten her yerinden tecrube ve kariyer akiyor yanliz talip toprak ismini yazmamissiniz uzulur ama cocuk....