banner212

banner211

Adapazarıspor ilk yarıdan memnun

İlk yarıyı lider kapatan Adapazarıspor’da yönetim, takımın performansından memnun

Süper Amatör 20.12.2016, 14:19 20.12.2016, 17:38 UTKU KAYNAR
Adapazarıspor ilk yarıdan memnun
banner218
 İlk yarıyı lider kapatan Adapazarıspor’da yönetim, takımın performansından memnun
Adapazarıspor yönetimi, sezonun ilk yarı değerlendirmesini Datça House’de değerlendirdi. İlk yarı hedeflerine ulaştıklarını belirten Başkan İbrahim Aygün, “Biz Sakarya’nın Real Madrid’iyiz” dedi.
TOPLANTI YAPILDI Süper Lig Beyaz Grupta ilk yarıyı lider olarak tamamlayan Adapazarıspor’da yönetim, Datça House Cafe’de düzenlediği toplantıyla ilk yarıyı değerlendirdi. Toplantıya Adapazarı Belediyesi Sosyal Kültür İşler Müdürü Özkan Gümülcineli, Adapazarıspor yönetimi, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

HEDEFE ULAŞACAĞIZ Adapazarıspor Kulüp Başkanı İbrahim Aygün, ligde ilk yarıyı lider olarak kapattıkları için mutlu olduklarını söyledi. Başkan Aygün, “İlk yarı hedefimize ulaştık. Sezon sonunda grubu lider olarak olmasa da Play-Off içerisinde tamamlamak istiyoruz. Kocaalispor ile iyi bir rekabet içerisindeyiz.Ancak diğer takımlarda bizi takipte. Buda grubu zor hale getiriyor. Yine de biz Sakarya’nın Real Madrid’iyiz. Adımıza uygun şekilde centilmence mücadelemiz sürecek. İnsan sağlığına çok önem veriyoruz. Birlik beraber içerisinde hareaket edeceğiz” dedi. Adapazarı Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli de Adapazarıspor olarak isimlerine yakışan disiplin içerisinde centilmence hedefe ulaşacaklarını söyledi.


Yorumlar (2)
Tatanga54 6 yıl önce
Barcelonası kımmış sorsaydınız :))
sakaryalı 6 yıl önce
Tatanga54 ...zorunamı gitti koçum Barcelona dediğin sakaryaspormu 38 lik muratta arda turandır gureşçi erçagda messimi oluyor