banner212

banner211

Adapazarıspor yeni sezona hazır

Adapazarıspor yeni yönetimi ve yeni takımıyla 2016-17 sezonuna hazır.

Süper Amatör 28.09.2016, 15:52 28.09.2016, 16:00 UTKU KAYNAR
Adapazarıspor yeni sezona hazır
banner218
 Adapazarıspor yeni yönetimi ve yeni takımıyla 2016-17 sezonuna hazır. Bu sene ilk olarak kurumsallığa önem verdiklerini söyleyen Başkan İbrahim Aygün “Doğru işler yaparak başarıya ulaşacağız” dedi


TOPLANTI
Adapazarıspor yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sakarya Ramada Otel’de düzenlenen toplantıda yönetim, teknik heyet ve futbolcular hazır bulundu. Basın Sözcüsü Sinan Karabaş yeni sezona hazır olduklarını belirterek, “İnşallah bu sene güzel bir sezon geçirerek hedefimize ulaşacağız” dedi. 


HEDEFLER
Başkan İbrahim Aygün sözlerine ironi yaparak başladı. Aygün “Bu sene hedefimiz kümede kalmak. 2 yıldır şampiyonluk hedefiyle yola çıktık ama olmadı. Bu sezon iyi bir futbol izlettirmek istiyoruz. Her şeyden önemlisi kurumsallık yolunda önemli çalışmalarımız var. Doğru işler yaparak başarıya ulaşmak gerek. Geçen yıl Bölgesel Lig’e çıkan takımlar bu sene yeniden Süper Lig’e döndü. O yüzden iyi bir yapılanma şart. Amatör Küme’de bir ilki gerçekleştirdik ve sportif direktörlük  sistemini oluşturduk. Kazasız, belasız, centilmence Adapazraıspor’a yakışır bir sezon geçireceğimize inancımız tam” dedi. 


CENTİLMENLİK
Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli  “Adapazarıspor, Adapazarı Belediyesi ile birleşti diyebiliriz. Başkanımızın özel bir isteği var. Ahlaklı ve centilmenliğin ön planda olduğu bir takım istiyor. İnşallah güzel bir sezon geçiririz. Takımımıza başarılar diliyorum” dedi. 


banner220
Yorumlar (1)
Adalı 6 yıl önce
İbrahim Aygün İsmet Akdemir birbirinizi bulmuşunuz ikinizde bişey anlamayan adamlarsınız teşekkürler sizin sayenizde Adapazarıspor küçüldü ?