banner212

banner211

Adapazarıspor'da hedef şampiyonluk

Kırmızı-Beyazlılar, Taşlık Sahası’nda sezonu açtı

Antrenör Ercan Zorlu nezaretinde yeni sezonu açan Adapazarıspor’da hedef şampiyonluk.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:45
Adapazarıspor'da hedef şampiyonluk
banner218
Kırmızı-Beyazlılar, Taşlık Sahası’nda sezonu açtı

Antrenör Ercan Zorlu nezaretinde yeni sezonu açan Adapazarıspor’da hedef şampiyonluk. Kırmızı-Beyazlılar kadrosunu güçlendirdi.


SEZONU AÇTI


Süper Lig’in yeni takımlarından Adapazarıspor önceki gün Taşlık Sahasında sezonu açtı. Antrenör Ercan Zorlu çok iyi kadroya sahip olduklarını ve yapılan transferlerin de isabetli olduğunu söyledi. Adapazarıspor kadrosunda Tekspor’dan Erdi ve İbrahim, Eskişehir’den Kerim, Gölcükspor’dan Semih, Serdivanspor’dan Aykut, G.Taçspor’dan Mesut, Sakaryaspor’dan Zafer ve Birkan, Hendekspor’dan Hakan ve Başar, Bilecikspor’dan Murat, Yıldırımspor’dan İlkay, H.Beldespor’dan Berkan’ı renklerine bağladı.


 
BAŞARILI OLURUZ

Adapazarıspor Antrenör Ercan Zorlu, sezonu açtıklarını ve kadroyu da çok güçlendirdiklerini söyledi. Antrenör Zorlu, “Takımı sil baştan yaptık. 2009-2010 futbol sezonunda başarılı bir sezon geçireceğiz. Yeni oyuncular ile lige başlayacağız. 3 Ekim’de başlayacak olan müsabakalara çok iyi hazırlanacağız. Adapazarıspor, bu sezon çok büyük başarılara imza atacaktır. Kadromuzda yer alan oyuncular kısa sürede takıma uyum sağlayacaklardır. Yeni sezona bomba gibi girmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.


 


banner220
Yorumlar (0)