Akçay'da hedef Bölgesel Lig

Yeni oluşturulan yönetimle çok güçlü bir kadro kuran Kafkas Garden Akçayspor kulübü Basın Sözcüsü Alp Kaan Çetin yapmış olduğu açıklamada; ”Bu yıl hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik ve Başkan, yönetim,teknik ekibimiz ve oyuncu grubumuzla bu doğrultuda ilerliyoruz. Sezon başından bu yana detaylı ve planlı çalışmalar başladı.

Süper Amatör 04.11.2022, 13:32 SporExpres
Akçay'da hedef Bölgesel Lig

Yeni oluşturulan yönetimle çok güçlü bir kadro kuran Kafkas Garden Akçayspor kulübü Basın Sözcüsü Alp Kaan Çetin yapmış olduğu açıklamada;”Bu yıl hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik ve Başkan,yönetim,teknik ekibimiz ve oyuncu grubumuzla bu doğrultuda ilerliyoruz.Sezon başından bu yana detaylı ve planlı çalışmalar başladı.

Kafkas Garden Akçayspor’da Onursal Başkanımız Arslan Akçay,Kulüp Başkanımız İsa Sezer ve yönetim kurulumuzun aklında tek hedef bu yıl BAL’a çıkmak.

Güçlü ve Sapanca’ya yakışır bir kadro oluşturduk.3’te 3 ile yolumuza devam ederken bu hafta oynayacağımız Karasuspor maçını önemli bir eşik olarak görüyoruz.Takıma ve hocaya güvenimiz tam.Tüm taraftarlarımızı da takımımıza destek olmaya bekliyoruz.Hem Kafkas Garden Akçaysporumuza hem de Sapanca’mıza yakışır bir maç çıkaracağımıza inancımız tamdır.

Yorumlar (0)