Akçayspor 6'da 6 aptı

Süper Amatör Lig’in Sapanca temsilerinden Akçayspor, yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kalan hazırlıklarına devam ediyor.

Süper Amatör 19.10.2021, 10:08 UTKU KAYNAR
Akçayspor 6'da 6 aptı

Bu sezon şampiyonluk hedefleyen yeşil beyazlılar 6’ıncı hazırlık maçında Sakarya Caddesi ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı İbrahim Kıral ile Cihat Özkılıç’ın golleri ile  2-0 kazanan Akçayspor 6’da 6 yaparak dikkat çekti.

Kulüp Başkanı İsa Sezer şampiyonluk hedefi ile çıktıkları yolda teknik heyet ve futbolcuların performansından memnun olduğunu belirterek; Biz yönetim olarak iyi bir kadro oluşturmak için elimizden geleni yaptık. Takım ve teknik heyette sahada gerekeni yapacağından şüphemiz yok’’ dedi.

Yorumlar (3)
Hikmet bostanci 2 yıl önce
Bu maç bitmedi neyin galibiyeti Akcayspor futbolcularının. Barbarliklarindan dolayı Sakarya caddesinin gençlerine bağırma çağırma yaptılar 60. Dakikada yarıda kaldı sapancalilarin egoları bu maçı kendilerini galip gostertiyor bı arpa boyu ilerleyemezler
Ömer Can cevher 2 yıl önce
Çıkıp misafir gibi davranıp maçımızı oynadık 60 dakikada 2-0 yaptık baktık maç 5-0 olacak sizinkiler gevezeliğe başladı bizde hakkımızı savunduk aslanlar gibi farketmez istediğin zaman istediğin yerde maç yapmaya hazırız Hikmet istersen o zaman istediğinide çağrabilirsin
Şakir kartovski 2 yıl önce
Noldu hikmet kuyruğuna basmışlar yine bağırıyorsun.. :)