banner212

banner211

Akova Barışspor-Erenlerspor: 1-2

Süper Amatör B Grubu’nda 6’ıncı hafta mücadelesinde Akova Brışspor ve Erenlerspor karşı karşıya geldi.

Süper Amatör 03.11.2018, 22:58 03.11.2018, 23:15 UTKU KAYNAR
Akova Barışspor-Erenlerspor: 1-2
banner218

Süper Amatör B Grubu’nda 6’ıncı hafta mücadelesinde Akova Brışspor ve Erenlerspor karşı karşıya geldi. Akova sahasında oynanan müsabakayı konuk eip 2-1 kazandı.

Her iki takımın da karşılıklı ataklar ile başladığı karşılaşmanın ilk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçti. İlk yarının son dakikalarında ataklarını sıklaştıran Erenlerspor geliştirdiği atakta Sefa’nın golü ile ilk yarıyı 1-0 önde kapadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan tarafa Akova Barışspor oldu. Ataklarını sıklaştıran Akova Barışspor 65. Dakikada penaltı kazandı. Penaltı atışını kullanan Oğuz skoru eşitledi. Gol sonrası her iki takım da karşılıklı ataklar ile gol bulmaya çalıştı. Ataklarını sıklaştıran Erenlespor 72. Dakiakda Sefa’nın golü ile karşılaşmanın skorunu belirledi.

Stad: Akova

Hakemler: Levent Gümüşdere, Enes Ayar, Mesut Katık

Akova Barışspor: Muhammet Gülmez, Hasan, Kadir, Tunahan, Muhammet Salih, Ogün(Mertcan), Özkan(Fırat), Talha, Sekou, Oğuz, Emre(Serdal)

Antrenör: Ali Kemal Yener

Erenlerspor: Ersin, Selçuk, Berkan, Nuri, Furkan(Nevzat), Talha, Tahircan(Erhan), Fethullah, Bahadır(Abdullah), Ümit, Sefa

Antrenör: İsmail Küçük

Goller: Dk 45, 72 Sefa (Erenlerspor) Dk 65 Oğuz (P) (Akova Barışspor)

banner220
Yorumlar (0)