banner212

banner211

Akyazı Stadı'nın çalışmaları sona erdi

Geçtiğimiz yaz ayları öncesinde Akyazı Belediyesi tarafından Akyazı stad'ında başlatılan teknik çalışmalar tamamlanarak stad'ta büyük değişiklikler yapıldı.

Süper Amatör 04.10.2013, 12:01
Akyazı Stadı'nın çalışmaları sona erdi
banner218

Geçtiğimiz yaz ayları öncesinde Akyazı Belediyesi tarafından Akyazı stad'ında başlatılan teknik çalışmalar tamamlanarak stad'ta büyük değişiklikler yapıldı.

 

Aynı zamanda As Akyazı Spor Kulüp başkanı olan Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı Akyazı stadı içerisinde büyük değişiklik için geçtiğimiz yaz aylarında verdiği talimatla kolları sıvayan Akyazı Belediyesi teknik ekipleri stad içerisindeki Tribün, Antrenman sahası ve stad bakımı çalışmalarını tamamladı.


Başkan Yazıcı ayrıca çalışmaları yakından takip etmesi adına As Akyazı Spor Yönetim Kurulu üyesi genel kaptan Hüseyin Akbaş ve Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emin Üstün görevlendirdi.


Akyazı Belediyesi teknik ekiplerince yaz aylarında başlayan çalışmalar ile stad'ta bulunan tribünlerin yerleri değiştirilerek hem izleyiciler için daha iyi bir konuma taşıdı hem de stad içerisinde As Akyazı Spor için antrenman sahası ve antrenmanların izlenmesi içinde tribün yaptı. Yapılan bu çalışma ile Akyazı stadının daha verimli kullanılması sağlandı. Çalışmaların tamamlandığı Akyazı stadı şu anda yeni haliyle Akyazılılar tarafından oldukça beğeni ile karşılandı.


Akyazı Stadı'nda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı " Akyazı'nın stadında önemli bir çalışma yaptık ve bu çalışmamızı tamamladık bu çalışmamızın en büyük hedefi Akyazı stadını daha verimli olarak kullanmak As Akyazı Spor için antrenman sahası oluşturmak ve Akyazı stadını dolduran tüm taraftarlar ve spor severler için daha uygun konuma yerleştirilmiş tribünler yapmaktı stad içerisinde bakım onarım tadilat çalışmalarımızı ve gerekli hazırlıklarımızı tamamlayarak Akyazılılarımızın ve tüm spor severlerimizin hizmetine sunduk. teknik çalışmaları tamamladığımız Akyazı Stadımızı As Akyazı spor karşılaşmalarının oynayabileceği hazır hale getirdik. " dedi.

 

banner220
Yorumlar (0)